Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet venni karácsonyra...

Mit lehet venni karácsonyra egy 10-11 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Valami ami színes és hangokat is add ki, mert neki még ez a lényeg. Kisfiadnak akarod? Mennyit szánnál rá?
2010. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam pont karácsonykor lesz 11 hós,mi dömpert vettünk neki,nem bírtuk ki bele is ültettük(addigra ugyis elfelejti:))nagyon élvezte hogy tologattuk pár percig,hangosan nevetett.De nálunk bármilyen autó jöhet,ez a mániája,brümmög és tologatja.És kap még egy zenélő akármit,fogaskerekeket lehet rakosgatni,ha megnyom egy gombot forognak a kerekek(kerékmánia)
2010. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi egy allatos vonatot vettunk. Igy ismerkedik majd az allatokkal, pakolgatja oket meg tologathatja a vonatot vagy maszik utanna.

[link]


A sogoromektol egy jarassegitot kap. Meg itt kerdeztem meg en is par napja, hogy jo ajandek lenne-e a kisfiamnak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó nekünk van, de nem jó! Nem bír felállni vele mert túl könnyű így elborul vele, ha felállítjuk akkor meg nagyon gyorsan megy a gyerek meg még nem tud olyan gyorsan lépkedni!


De te tudod.

2010. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én babám ezeket kapja karira:

Fp sütifalót, százlábút, tanuló kutyust, montessori tornyot, formabedobós házikót, Playscool golyópályát, könyveket, labdát, zenélő telefont, fa puzzle-t, fa kalapálós játékot. Nagyjából ennyi

2010. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kisfiúnk Fp-s Zebrát kap, mamitól tanuló kutyus. Szeretnénk még egy zongorát majd neki, mert az uncsitesójánál meglátta és nagyon élvezte....billentyűket is nyomkodta, de a "kész" dalokat is szívesen hallgatta!
2010. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a tanuló kutyus mennyibe kerül?? és hol veszed??
2010. dec. 10. 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan 10 körül a tescoban, de máshol is annyi!
2010. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinek veszed amúgy ajnádékba?
2010. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát akisfiamnak venném... de nekem sok a 10
2010. dec. 11. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!