Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet venni karácsonyra...

Mit lehet venni karácsonyra egy 2 év körüli kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Olcsó jelképes ajándékot szeretnék,mert nincs túl sopk pénzünk!
2010. nov. 2. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Machbox van 100-as boltban is.
2010. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem 20 hónapos lesz a fiam karácsonykor. Mi könyvet nézünk neki és valami strapabíró autót. Inkább költünk rá egy kicsit többet de tartós dolgot keresünk.
2010. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem szánok rá sokat, csak épp jelképként akarunk, hogy nehogy a képünkre olvassák, hogy nem adunk ajándékot!

Mi se szoktunk semmit kapni vagy épp sértően megalázót (nászajándéknak 1 csomag teát amibe 5 filter volt csak)!


Ne vádoljatok nem vagyok annyira gonosz.....

2010. nov. 2. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
elvből nem ajándékoztok,vagy mert anyagilag úgy álltok,hogy nem tehetitek meg.Vagy mert másra kell a pénz.
2010. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktunk ajándékozni, bár most nem állunk valami fényesen, de szeretnénk valami apróságot amit át tudunk adni neki! Szóval ötletek?
2010. nov. 2. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Tescos matchbox,299 darabja, helyes kis szürke dobozban van, fiam imádja őket, rengeteg van már neki.


Vagy százasban vegyél egy autót, bár azok hamar tönkremennek, esetleg egy leporellót, az is kb 600 F-ba kerül.

2010. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ajándék lényege az ,hogy szívből jön és örömet okoz.Attól függetlenül,hogy valakinek kevés pénze van vehet vagy készíthet szép ajándékot.Én a szavaidból azt veszem ki(nem bántásból),hogy nem szívesen adsz nekik mert ők sem tették ezt jó szívből veletek.Nyugodtan vállald ezt fel és ne törődj vele ki mit mond vagy gondol.Főleg egy gyereknek borzasztó egy félvállról oda vetett "kötelesség" ajándék.
2010. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!