Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől látszik úgy, hogy...

Mitől látszik úgy, hogy kicsit "korpás" a babám fejbőre? Gondolom nem az csak máshogy nem tudtam megfogalmazni. Mit tegyek vele? Vagy ez normális? Két hós

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az koszmó lehet! Babaolajjal kell bekenni, az felpuhítja, és óvatosan le tudod dörzsölni. Vagy van Babe koszmó elleni sampon a patikában, csak egy kicsit drága.
2009. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos egyből, hogy koszmó, az is lehet, hogy csak száraz a fejbőre. Az én fiam is 2 hónapos, és a fülei körül, meg a tarkóján száraz a fejbőre.

A koszmó sárgásbarna színű.

Ha nem vagy benne biztos, hogy csak szárazság vagy koszmó, akkor beszélj a védőnővel, vagy a gyerekorvossal, de ne izgulj, mert bármelyik az jól kezelhető és teljesen ártalmatlan.

2009. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is koszmó, nekünk is volt és a babaolaj nem vált be! A gyógyszertárba lehet sampont kapni rá! Mi a Babét koszmó elleni sampont vettük! Ez csecsemőknek van! Nagyon jó, két nap alatt eltünk a koszmója!

2009. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minden fürdésnél megmostam a haját is (fürdetőkenőcs) és miután majdnem szárazra töröltem a hajkeféjével hátrafele fésülgettem a haját. Néhány hét múlva eltűnt.
2009. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is olyan még most is a fejböre.most lassan eltünik de a babe koszmo elleni sampontol jött elö igazán a koszmo.én nem ajánlom,nekünk nem vált be.a doki néni irt fel kenöcsöt és az 3 nap alatt helyrehozta.
2009. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!