Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós kislányom önállóan...

6 hós kislányom önállóan eszik kanállal, hagyjam neki? "Normális" ez?

Figyelt kérdés
Az a kérdés,hogy tőlem SEMMIT nem fogad el kanálból,de ha a kezébe nyomom a banánt (vagy én fogom),harapja! Nincs foga,de így eszik szépen,illetve kanálból semmit nem eszik,hacsak nem ő fogja a kanalat és teszi a szájába.Segítek neki irányítani picit,de ha érzi,akkor rögtön elfordul.Csak egyedül akarja.
2010. dec. 7. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyanezt csinálja, csak 10 hóval később :) kisfiú :)

a leves a legjobb buli, egy csepp nem megy a szájába :)

2010. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A két 16 hónapos /utolsók/ anyukájának küldöm: :DDD


Aranyosak!Ők az átlag,ahogy az enyém is pont így,viszont a kérdezőnek szintén gratula,mert ügyi a leányzó!Úgyis lesznek olyan dolgai,amik miatt aggódhatsz,mert a szomszédé már réges rég...!Örülj és légy rá nagyon büszke!

2010. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom is ilyen volt, de így irtó lassan ment a dolog, meg nagy kosszal is járt, inkább segítettem neki. Mivel alapvetően nem akaratos, meg lehetett győzni. Most viszont 10 hónapos, és csak turkálni akar a tálkában, a kanalat fordítva veszi a szájába és csak bohóckodik vele. A cumisüveget csak vacsoránál tartja egyedül (Hogy miért pont akkor, ne kérdezzétek)és inkább játszana evésnél. Egy jó tanács: hagyd őt, ha nem zavar, mert ha leállítod, megszokja és nem akar majd magától enni.
2010. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

most viszont nem sok mindent akar enni,1-1 falat banánt,holnap krumplit próbálok. Egész nap cicizik,ha kimegyek,vagy elfordulok és nem látja az arcom,sírás van...most kezdi a szorongós időszakot?

2010. dec. 11. 16:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányom is ugyanezt csinálja, most lesz 7 hónapos, szinte semmit sem fogad el, viszont ő lelkesen nyomkodja az üres kanalat a szájába.

És ugyanúgy sír, amint eltűnök.

2010. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
dettó,üres kanál jöhet,semmi más nem :( holnap krumplit próbálok,de hétfőn doki,ahol már azt kéne mondanom,hogy főzeléket eszik.Tápszert se tudnék neki adni,most elaludt,de óránként cicizik..és sír,ha kimegyek,együtt teregetünk,mosogatunk,még az is gond,ha elfordulok és nem látja az arcomat..
2010. dec. 11. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!