Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot tudom tápszerként...

Sinlacot tudom tápszerként adni (folyékonyan) vagy csak pépnek-kanállal? Sajna semelyik tápot nem eszi kislányom.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

én este hígabban adom neki cumisüvegben. tommi tippis üvegből, csináltam rá egy vágást, hogy jobban átjöjjön neki. 6 hós, 210ml-hez rakok kb. 5 kicsit púposabb evőkanállal. csak este eszik ennyit.

mi már úgy vagyunk, hogy reggel 7-kor tápszer, de nem nagyon szereti (már nagyon sokat kipróbáltunk), 150 ml-hez 5 lapát táp, de ezt sem eszi meg teljesen. tízóraira 180mlvízhez 4,5 evőkanál sinlac, ez a tízórai üvegből, utána egy kis gyümi, 70-80g.

ebéd főzelék kb. 200g

uzsonna megint tápszer, nagy nehezen megeszik 120ml körül, kicsit később egy kis babakekszet elmajszol, majd a vacsora megint sinlac.

mekkora a babád?

nekünk az orvos taácsolta, mikor 4,5 hós, hogy álljunk neki az etetésnek+ sinlacnak, mert csak küzdünk a tászerekkel, a gyerek meg alig hízik, mert nem eszi meg. így most jók vagyunk.

2010. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kiegészítésként, a picit púpos evőkanál tényleg épp hogy púpozott, lehet inkább lapos is, tapasztald ki, hogy a babád hogy szereti, meg a cumisüvegeteken hogyan megy át!
2010. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
6hós,kislány,de soha nem evett még 200ml-t egyszerre semmiből,max.160-180ml.reggelire,utána csak 80-120ml.minden étkezésre.1x gyümi,de utána is szopizik.Tápból max.30-40,hogy ne legyen nagyon éhes,de ált.annyit sem eszik,inkább 60ml.szopi és utána kiabálás,de tápot nem hajlandó,ezért gondoltam hátha a sinlacot megeszi.Mert a tej sajna egyre kevesebb,meg már több is kéne neki.Éjjel meg 2x ébred,mert ugyebár éhes.
2010. okt. 4. 10:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy evőkanállal hány ml.vízhez adjam?
2010. okt. 4. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Kavarod a tápszert vagy csak összerázod?
2010. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A tápra öntöm a vizet aztán összerázom.Úgy nem jó?

Egyébként most próbáltam ki a sinlacot,nem volt sikere,sajnos.

2010. okt. 4. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:

próbáld bekeverni egy kis gyümölccsel, hátha úgy megeszi!

ha sehogy sem megy, kezdj kiváltani egy étkezést (gyümi, zöldségek), hátha azokat jobban megeszi. az orvos mit tanácsol?

2010. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hogy éjjel ne adjak neki enni,akkor majd eszik nappal.

De ezt valszeg nem fogom tudni megcsinálni.

Meg,ha éhes lesz majd megeszi a tápot.Eddig ez sem működik.

2010. okt. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!