Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 9 honapos és még nem...

Kisfiam 9 honapos és még nem jelentkezett nála a szeparácios félelem, amirol a konyvek is irnak Mosolygós kisbaba, nem fél ugymond senkitol. Még várhato hogy nála is jelentkezik vagy minket ez már nemérint?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már 1 éves, és ő sem fél senkitől. Egész kicsi kora óta emberek között van, amíg jó idő volt(tavasszal, nyáron) sokat voltunk kint. Mi lakótelepen lakunk, és sokan felvették, játszottak vele, én mindíg hagytam. Szerintem ezért ilyen. Sokan nem engedik, hogy más felvegye a kicsi gyereket, de szerintem az nem jó.

Talán a te kisfiad is ezért nem félős, mert így neveled.

Majd ha kicsit nagyobb lesz, valószínű akkor szégyenlősebb lesz majd, legalábbis a lányomnál így volt.

2009. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom 10 hónapos, és egyáltalán nem jelentkezett nála sem a szeparációs szorongás. Mi sajnos nem tudunk sokat társaságba járni, mert nem igazán ismerünk más kismamákat a környéken, de ennek ellenére nagyon barátságos. Szerintem, ha eddig nem jelentkezett, akkor ezután már nem nagyon fog. Csak vidd sokat emberek közé, én is igyekszem ezen, és akkor biztosan ilyen marad.
2009. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos és ő is barátságos baba mindenkivel. Így is neveljük. Nála sem úgy jelentkezett a szeparációs szorongás hogy fél az idegenektől stb.. Hanem úgy hogy anyás lett. Tehát ha eltűnök a látóköréből és mondjuk apa böfizteti akkor engem keres a tekintetével és nyugtalanná válik. Magyarul anyás lett. Ennyi. Semmi más formában nem jelentkezett nála. És nagyon remélem hogy nem is fog. De mivel minden baba más, ezért gondolom van olyan baba is akinél ez egyáltalán nem lesz észlelhető. Tehát lehet hogy a te babádnál soha nem fog ez előfordulni. Ennek meg csak örülni kell. Szóval nyugi. Minden rendben van a babáddal.
2009. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nállunk ez ugy jelentkezik hogy ha anya kimegy a szobábol vagy nem lát akkor kerse nyafizik, idegenekkel meg nagyon barázságos. mindig vigyorog.9hós most.
2009. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!