Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagyobb is szopizni akar,...

A nagyobb is szopizni akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2,5 éves gyerekem odajön a szoptatáskor és olyan kis drágán modja: anya én is cicizni akarok! A szivem szakad meg mert őt alig tudtam szoptatni és most a kistesónál annyi tejem van, ő pedig sokszor kéri! Mindíg azt mondom, hogy te már nagy vagy és ez csak kisbabáknak való! Ti mit tennétek? Odadnátok neki?
2010. dec. 7. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
én nem adnám oda az biztos.Ő már nagy,egy idő után meg fogja érteni,hogy az a tesóé
2010. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Én biztosan. Többnyire nem szeretik az ízét, de a kíváncsiságuk óriási, vajon mi lehet, amiből a kicsi kap és ő nem.
2010. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz helyzet azért,mert őt már régen szoptattad és most "szokjon" vissza? De viszont rosszul esik neki,hogy a kicsi kap,ő meg nem,szinte ki van rekesztve. Én biztos nem tudnám megállni,hogy ne adjak neki. Szerintem te is hagyd neki,lehet,hogy csak a kiváncsiság hajtja, de nem fog neki izleni vagy nincs türelme hozzá ezért magától elhagyja. De ha nem adsz neki mindig kérni fogja. Végülis semmi baja nem lesz a cicitől és még a kora se tiltja :)
2010. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Mondd el neki,hogy a pici azért szopizik,mert másképpen nem tud enni. Majd ha nagyobb lesz,ő is azt eszi,amit te!

Minél több mindenbe vond be a pici körül,hangsúlyozva,hogy ő már nagy,és neki már nincs pl. pelenkára szüksége.

Ennek semi köze ahooz,hogy őt nem tudtad szoptatni.

2010. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Én mindenképp odaadnám és oda is fogom.
2010. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Egyet értek az utolsóval
2010. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó előttivel, bocsi
2010. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Próbálf meg neki azt mondani hogy azt csak a kisbabák szoktak.

Az olyan szép nagy értelmes okos fiúk mint ő már nem ciciznek, hátha nagyfiú akar lenni:)

Ha nem jön be akkor találj ki valami okosat, amitől ő nagynak érzi magát....

2010. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Én hagynám had kóstolja meg..

Nálunk a kicsi 6 hetes a nagy 22 hónapos és ő is kíváncsiskodott az első 1-2 hétben én kérdeztem tőle kérsz megkóstolod mit eszik a kis tesó, de ő határozottan mondta hogy nem. Mondjuk a nagy nálunk csak 6 hónapos koráig szopizott.

2010. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Én odaadnám.


Nézz utána a tandem szopinak a neten.

2010. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!