Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem veszek nagyobb méretű...

Ha nem veszek nagyobb méretű (játszó) cumit, ahogy lekik az idő lehet, hogy nem lesz neki kényelmes szopizni és ezért el fogja hagyni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk neki nagyobb cumit,mert nem szeretett cumizni,most 14 hónapos már szeret cumizni és csak a kis cumi kell neki a nagyot kiköpi.
2010. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)Hehe. Köszi a választ.
2010. okt. 20. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy azért kell mindig a kornak megfelelő cumit adni a babának mert ha nem megfelelő akkor eldeformálja a szájpadlást és görbék lesznek a fogai.Nem tudom igaz e vagy sem. Én nem kisérletezek vele az tuti. :-)))
2010. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi,hogy figyelmeztetsz bár én nem hiszek ebben.


No meg amennyit cumizik a fiam az semmi.

2010. okt. 20. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem hiszel benne,de ez tény,mivel változik a szájüreg,az íny mérete,ahogy nő a baba,valamint a fogak helyzete is.Mint ahogy az is tény,hogy ha 1 mérettel nagyobb cipőt adsz a gyerekre károsítja a lábát.
2010. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk követni kell a cumi méretet, mert a kisebb cumikat teljesen betömte a szájába. Rosszul voltam, amikor eltünt még ha elméletileg nem is tudja lenyelni
2010. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak aztán hiába vettük mindig a korának megfelelő cumit, születése óta csak a 0-ás méretűt hajlandó szopizni, pedig már 11 hónapos.

Amúgy már csak alváshoz kell neki és akkor se mindig.

2010. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!