Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam játszócumiból milyen...

Mam játszócumiból milyen méretek vannak? 3. hónapban nagyobbat kaphat mint amit eddig cumizott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

0-2

2-6

6-36 hónap ,ha jól láttam a neten a méretezést.

2010. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen igy van,ahogy az elsö válaszoló irta,mi is MAM cumit hazsnálunk,adhatod már neki,ha elfogadja a 2-6hósnak valót,ebböl a méretböl már van sima,meg világitós is,nekem ezt a méretet nem fogadta el a kisfiam,ugyh mi a 0-2hónak valót hazsnáltuk majdnem 7hónapos koráig,akkor vettem neki 6+-osat(6-36hó),giondoltam,kipróbáljuk,hátha az elfogadná,és igy lett elfogadta,ugyh most mér azt használjuk,nappalra sima van neki,éjszakára meg világitós,mert ha kiesik a szájából,akkor igy,h világit jobban megtalálja magának,meg régebben én is jobban megtaláltam neki.


Itt a mam oldala itt szét tudsz nézni a cumik között is:

[link]

2010. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom 4hónaposan a 6hónapos MAM cumival aludt el. Vettem neki AVENTeset, minden félét, egyiket se szerette. Volt itthon egy 6hónaposnak való MAM cumi, kisterilizáltam odaadtam neki hogy hátha és bevált, azóta is azzal alszik el. :)
2010. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!