Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért nem alszik napközben...

Azért nem alszik napközben "nagyobbat" a Fiam, mert éjjel gyakorlatilag 12 órát alszik, s kipihent eléggé egész napra?

Figyelt kérdés
Este 9től reggel 9ig szokott aludni, s utána csak olyan fél 2 körül alszik el, de akkor csak egy órácskát, néha meg csak 20 percet. A délutáni alvást valamikor kihagyja, de van hogy 6tól alszik egy rövidet!
2011. aug. 3. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem írtad, mennyi idős, így elég nehéz véleményt mondani. Ha az én 3 évesem aludna este 9től reggel 9-ig, nem nyaggatnám a délutáni alvással.
2011. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most múlt 9 hónapos!
2011. aug. 3. 13:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő még sosem aludt 2-2 és fél órákat ... ezért kérdezem.
2011. aug. 3. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

ennyi idősen kb. 8tól hatig aludt a gyerekem és de. 10kor meg du. 4kor egy órát és ennyi.

Egyébként gyereke válogatja, mikor kicsi volt, anyám tök ideges volt, hogy csak fél órákra szundított el.

Ha nem nyűgös, akkor biztos elég neki ennyi alvás.

2011. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 13 hónapos és egy ideje ő is 11-12 órát alszik éjjel.ennek ellenére már fél 12-dél felé álmos és alszik egy órácskát(régebben 2 órát is aludt nappal).én is aggódom kicsit,hogy elég-e ez neki,de szerintem biztosan,mert magától ébred és irány játszani :)))
2011. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!