Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudott inni babátok...

Mikortól tudott inni babátok a szívószálas itatópohárból?

Figyelt kérdés

A nübynek van olyan amit 1 éves kortól ajánlanak. Babám 14 hónapos!

Akinek bevált melyiket használjátok?


2010. dec. 8. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi most gyakoroljuk. Azért szenvedés, mert ő nagyon rég (8 hónapos kora óta) egyedül iszik csőrösből. Azt megdönti. És itt a gond, hogy a szívószálasat is megdönti. Most próbálom mutogatni neki, hogy ezt nem kell megdönteni, mert akkor nem ér bele az innivalóba a szívószál alja.

Úgyhogy a tetejét ráteszem az én poharamra, és azzal adok neki a narancslevemből. Előbb-utóbb csak észreveszi, hogy ha az ő kezében van az aljával együtt, akkor sem kell megdönteni, hogy jöjjön belőle.

(14 hónapos, és szintén Nuby csöpögésmenteset vettem.)

2010. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
canpolt. de szerintem mind egyforma. kb 1,5 éves volt mikor használni kezdte.
2010. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szívószálas itatópoharat nem próbáltam, de a dobozos szívószálas italt nagyon ügyesen tudja inni. Nem megy félre egyáltalán, most 21 hónapos.
2010. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
fiam pár hete kapott szintén nubyt,most 15 hónapos.azonnal tudott inni belőle,azóta is ebből iszik.én áldom ezt az itatót,mert ebből nem tudja kipocskolni az innivalót,mint a csőrösből.és áldom,aki ajánlotta:-)
2010. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Linkelnétek erről a nubyról?
2010. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez az:

[link]

Müllerben 1000 Ft-ba kerül.

Dm-ben is szokott lenni időnként, és ott lehet kapni hozzá tisztító szettet és pótfejet is 479 Ft-ért.

2010. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezen a képen jobban látszik, hogy milyen elven működik: hátrahúzod a reteszt, és "kiugrik" alóla a szívószál. [link]
2010. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]

én írtam a canpolt. némileg olcsóbb:)

2010. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A canpol is csöpögésmentes?
2010. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem szokott folyni:) néha landol a parkettán, mikor a fiamnak olyanja van, de eddig még nem folyt ki.
2010. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!