Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyereketek mikortól tudott...

Gyereketek mikortól tudott önállóan inni itatópohárból esetleg pohárból?

Figyelt kérdés
Lányom 8 hónapos, 6 hós kora után kezdtem itatni itatópohárból és pohárból, a segítségemmel mindkettőből tud inni, de egyedül sokszor van, hogy főleg a nyakába köt ki az innivaló.
2010. júl. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

müanyag füles bögre vélig töltve hat hós korától gyakorol - fürdőkádban kezdtük -

azóta talán háromszor boritotta magára.

2010. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk szelepes az itatócsörös poharunk,és mikor hogy tartja kedve,van mikor egyedül iszik,és van mikor elvárja,h én tartsam neki,pedig már 10hónapos!:)
2010. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csőrös itató pohárból kb fél éves kora körül kezdett el próbálkozni. Most üvegből próbál inni (abból a kubusból) kisebb nagyobb sikerrel. De legtöbbször magára borítja. 12 hónapos
2010. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos korára teljesen egyedül ivott már csőrösből, és amióta napközben kiszolgálta magát, elkezdtem éjszakára is betenni neki az ágyába vizet. Tök egyedül iszik, ha szomjas, ha kiürült az itatója, és még szomjas, azzal veri a rácsot. :))) Ilyenkor megyek, és töltök.
2010. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem három hónapos a lányom de már most a kezébe adom a tápszeres cumisüveget. Van hogy szépen fogja és eszik, de még gyakrabban engedi el, mint ahogy tartja. Még nem régen kezdte el fogni a tárgyakat és csak kíváncsiságból adtam a kezébe az üveget hogy vajon megtartja-e. De persze még nem bírja el és sokat kell segíteni, de rövid időre (fél percre ott lehet hagyni vele). Szerintem gyerek függő.
2010. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!