Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilikon vagy kemény csőrű...

Szilikon vagy kemény csőrű itatópohárból tanítsam inni a kisfiam?

Figyelt kérdés
Most szeretném leszoktatni a cumisüvegről és megtanítani inni, de nem ismerem ezeket az itatókat. Melyiket ajánlanátok, amiből megtanul inni? Olvastam hogy sokan kipróbálnak többfajtát, én nem szeretnék sok pénzt költeni erre. Segítsetek. :)
2011. máj. 4. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi is többfajtát kipróbáltunk pl.Avent keménycsőrű,Tesco sajátmárkás,de egyedül a Nuk First Choice szilikon fejű itatópoharat fogadta el a fiam.
2011. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mennyi idos? Lehet hogy nem is kell ezekkel babralni hanem johet egyenesen a pohar. Az en fiam 1 eves koratol poharbol iszik. ha most veszel neki ilyen olyan csoros poharkakat akkor arrol elobb utobb ujra le kell szoktatnod...persze nem vagyunk egyformak es lehet hogy arrol is hamar le fog szokni de azert erdemes eloszor kiprobalni a rendes poharat...meglepo hogy milyen kis ugyesek tudnak lenni
2011. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.

A szilikon csőrű itató 6 hónapos kortól, használható, pont a cumisüvegről való leszoktatásra való. 1 éves kortól használható a kemény csőrű.

2011. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Nuk First Choice szilikon fejű itatópohár jött be.
2011. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nálunk a avent jött be, mert cserélhetőek az itatófejek, így az üveget csak egyszer kell megvenni.
2011. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is puha csőrű Nukos itatóval kezdtük. Nem jött be...

Aztán kaptunk egy Disney-s csomit,abban volt egy kemény csőrös itató(két kisebb lyuk volt rajta),amit nagyon szeretett a fisfiam,de mivel állandóan harapdálta le kellett cserélni,de nem találtam olyat.

Vettem Aventosat,de idő kellett,mire megszokta,és nem fulladozott tőle annyira.(ekkor kb 11 hós volt-nagyon nem szeretett sem szopizni és a cumisüveget sem csípte)

Most 15 hós,tud inni csőrös pohárból,pohárból,üvegből.

Reggel,este a babatejet a csőrösből,napközben amihez épp kedve van,abból issza a vizet,teát.

2011. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a MAM puha csőrös jött be.Utána már csak poharat kapott.A kemény csőröst kihagytuk.
2011. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kisfiam 13 hónapos, de ő elég későn érő. :) Még a cumisüveget se fogja ha issza a tejet. Nagyon kis lusta vagy még mindig éretlen erre. Akkor mi kezdhetünk mindjárt a kemény csőrőssel is? 21.05-ös válaszoló: megírnád nekem hogy az aventos itatótok milyen? Mi Avent cumisüveget használunk.
2011. máj. 4. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:

POHÁR!


Hidd el, azonnal szépen fog inni belőle. Tartod neki a poharat, míg szükséges, aztán már ő fogja kivenni a kezedből.

2011. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!