Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korába kell hogy...

Milyen idős korába kell hogy biztosan és ügyesen fogjon egy baba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit?
2010. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondjuk 1 csörgőt több ideig tartson kezébe. Nem nehéz tárgyakra gondoltam
2010. dec. 8. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt olvastam 6 hónapos korára fognia kell tudni a tárgyakat.
2010. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, mennyire erős, lehet hogy már ügyes ugyanis, csak még gyengécske. Első lányom nekem is ilyen volt, a hátán feküdt, kezébe adtuk a dolgokat, tetszett is neki, de egy percen belül saját arcára ejtette... :o(


Másodikom meg ugyanazokat a játékokat fél kézzel lóbálta már jóval korábban.

2010. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3 hónapos státuszon kérdezi a védőnő, hogy a kezébe adott csörgőt megtartja-e (rövid ideig). Az én kislányom megtartotta. Most 6 hónapos, ami tetszik neki azt elveszi, nézegeti, egyik kezéből a másikba veszi, szájába teszi, és akaratlagosan el is engedi, ha mást akar megfogni.
2010. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor még van ideje erősödnie kis lányomnak.
2010. dec. 8. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyum kérdezte már ezt 2 hónapos korában... az én babám 12 hetes. Még nem fog meg semmit ügyesen. Ha fölötte lóg egy csörgő, akkor ezt elkapja, de ha a kezébe adok valamit, akkor elejti és hozzá nagyot kacag. De ha messziről figyelmem, akkor látom, h a lelógó tárgyakat időnként forgatja...
2010. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Mennyi idős a babád? A fogást úgy lehet fejleszteni, hogy fölé lógatsz egy színes kendőt, pelenkát, esetleg kicsit rázod, hogy felhívd rá a figyelmét, ő pedig próbálja elkapni. Mi rengeteget játszottunk így, a lányom imádta. Hamar megtanult fogni. 2 hónaposan már játszottuk.
2010. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!