Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? 1-éves gyermek...

Mitől lehet ez? 1-éves gyermekeim eddig kétszer aluttak nappal. Három hete áttértek maguktól az egy alvásra. Fürdés előtt már álmosak megfürdetjük őket megvacsiznak és alig akarnak elaludni. Amikor kétszer aluttak ilyen nemvolt.

Figyelt kérdés
Beraktam a kislányomat a kiságyba és elalutt magától.Most berakom és sir, ordit, hisztizikA kisfiam meg játszik. Nagy nehezen elaludnak és éjjel felvannak óránként. És kezdődik minden altatás előlről.
2010. dec. 8. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
aludtak
2010. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen elirtam aludtak.bocs
2010. dec. 8. 15:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Mikor fekteted le őket? Lehet, hogy addigra már túl fáradtak, átesnek a "holtponton" és túlpörögnek. Próbáld meg hamarabb fürdetni-vacsiztatni őket, hogy amikorra álmosak lesznek, már bent legyenek az ágyukban.
2010. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fél nyockor fürdés aztán vacsi és olyan fél kilenckor alvás lenne.
2010. dec. 8. 16:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is hozd előrébb a dolgokat. Fürdés 7-kor, vacsi, alvás 8-kor. Talán nem lesznek annyira fáradtak és el tudnak aludni.
2010. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 8. 18:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Így van...ha áttértek az egy alvásra akkor már estére nagyon elfáradnak,túlpörögnek és attól alszanak el nehezen és azért is kellnek mert nyugtalanul aludtak el!Az én fiam is ilyen,ha nehezen alszik el este akkor tuti felsír vagy 2-3x éjszaka,ha meg nyugisan alszik el akkor többnyire átalussza az éjszakát!

Hozd előrébb a fürdést!

2010. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez, csak még ők délelőtt is alszanak. de délután alig tudom őket altatni, estére hullák, és mégis fürdés után algi sikerül megint . Sajna ők csak kézben vagy cicim tudnak aludni. egyedül nem sikerül, csak ordítás van belőle. DE ez az este nem alvás csak pár naspja van. én a frontra fogtam. Neked is ikrek?
2010. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

igen ikrek.

Én már gondoltam mindenre.Már este 7-kor fürödtek de még a kisfiam 11-kor felvolt.Nekünkis három hete kezdődött.Már kivagyok van olyan este amikor a kilányommal hajnalokig felvagyok.

2010. dec. 10. 12:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző ikres vagyok. Mára mindkettő betaknyosodott, éjjel minden órában kétszer voltam fenn hol egyik, hol másikhoz kellett ugrani, orrcsepp orszi, stb. hát már alig várom a ma estét.:)ja, és a barátok közt után még javában teljes gőzerővel ringatás, cicirepeta van. eddig meg mire elkezdődött már mindkettő aludt. Nálatok mi ujság?
2010. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!