Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak játszócumit vagy ne?

Adjak játszócumit vagy ne?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapos, és mostanában többet nyűgös, lehet, hogy már a foga, bár még nincs megduzzadva az ínye, csak többet rág, kicsit jobban folyik a nyála.

Ma odaadtam egy fél percre, megnyugodott. Tulajdonképpen szopja az ujját, de csak néha-néha, nem teszi mindig a szájába, hogy nyugtassa magát.

Korábban nagyon tiltakoztam a cumi ellen, de most már elég nehéz álomba ringatnom, hisztis, de ha megtalálja az ujját, akkor megnyugszik. Ezért gondolom, hogy esetleg, ha cumit adnék neki könnyebb lenne.


2009. jan. 19. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom is 9 hós és én is adtam neki cumit! Nagyon jó szolgálatot tett fél éves koráig, mert akkor magától eldobta..nem kellett neki többet, azóta sem :) Figyelj, nyugodtan add neki oda és csak akkor add oda, amikor úgy érzed, hogy na az most segítene, egyébként ne. Sok sikert! ;)
2009. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. majd meglátom, ha nagyon muszáj, inkább odaadom, mint hogy sírjon. (senkit nem pontoztam le)
2009. jan. 19. 21:25
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

En is inkább cumipárti vagyok. A kisfiam nagyon hasfájos volt, megnyugtatta, majd kezdte eszegetni az ujját, akkor is jo volt, mos pedig már csak elalvásra használjuk, és néha éjjel. Azóta, miota maga ul, máskor nem is kell neki.

azt,hogy néha ne vegye szájába a kezét, nem lehet teljesen megakadályozni, nagyon bántják a fogai, de legalább konnyebben elalszik és megnyugszik. És majd ha úgy gondoljuk, elviszi a cumit a cica. Míg a keze mindig kéznél lesz és rághatja, ha akarjuk,ha nem.

2009. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!