Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem beteg babátoknak hányszor...

Nem beteg babátoknak hányszor szívjátok egy nap az orrát?

Figyelt kérdés
enyémnek sokszor kell,és sok minden jön is belőle,miért?
2010. dec. 9. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:

A lanyom eddig nem volt beteg,nem is szivtam meg soha az orrat,nincs is itthon orszivo(ha kell veszunk)10hos.


szerintem ha nem beteg ne szivd neki,minel tobbet szivod annal tobb termelodik,de ez egy tipp,nem voltam ilyen helyzetben.

2010. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányomnak ha nem beteg tiszta az orra(nem folyik semmi, nincs eldugulva, nincs benne cicakaka - meg szoktam nézni), én nem szoktam szivni.
2010. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Edit12 ***** válasza:
Én csak akkor szívtam le amikor akadályozta a légzésben, rendszerint alvás előtt.Normál esetben szerintem kiürül az magától is. És mivel nem beteg a gyerkőc, nem lesz belőle arcüreggyulladás vagy vmi hasonló rossz!
2010. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam neki piszkálni. Egyszer volt a napokban olyan, hogy sírt, behergelte magát, és akkor taknya-nyála egyben volt. Na akkor muszáj volt neki kiszívni, de attól még jobban bőgött - ördögi kör. :(

De alapjáraton csak akkor kell leszívni, ha tényleg náthás és folyik az orra.

2010. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem beteg, egyszer sem!

Bezzeg most... Szegénykém kedd óta náthás. Kedden többet szívtam az orrát egy nap alatt, mint egész addigi életében.

Ma 10 hónapos

2010. dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 eves, eddig kb. 2 alkalommal volt olyan beteg, hogy szivnom kelljen az orrat. szerintem nem normalis, hogy naponta szivod az orrat, esetleg ki kellene vizsgaltatni, pl. garatmandula ugyben, esteleg szajlegzo? (cumis gyerekeknel fordul elo, hogy egesz nap nyitott szajjal vannak)
2010. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ő beteg is volt egy hete,lehet még attól van?
2010. dec. 9. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan. Egyszer volt kisfiam náthás, de az vagy 10 napig tartott. Mondta is a doki, hogy ez teljesen normális, 1 hét - 10 nap az átlag, mire kigyógyulnak belőle.:(
2010. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó lenne már ha teljesen rendbejönne:(
2010. dec. 9. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!