Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg babátoknak hányszor...

Beteg babátoknak hányszor szívjátok le az orrát egy nap?

Figyelt kérdés

Hogyan tudjátok elaltatni?

2 hónapos babámnak egy hete folyik az orra és köhög, szopizás és alvás előtt mindíg leszívom nagyon útálja... és legtöbbször mire elaludna, vagy el is alszik elkezd ismét szörcsögni az orra és felébred le kell szívni mert nem tud tőle aludni...


2009. nov. 14. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire folyik az orra célszerű sokszor szívni neki az orrát. A gyermekorvosunk szerint akár 10 percenként is. A legfontosabb, hogy az orrszívás után orrcseppet is kell cseppenteni.

Tudom, hogy nagyon nem szeretik a babák de ki kell szívni!

2009. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg neki sterimart fújni a nózijába, vagy anyatejet cseppenteni bele. Mindkettő arra való, hogy feloldja a váladékot, így talán hátulról is le tudod jobban szívni és több ideig fog szelelni a nózija.


GYógyuljatok meg gyorsan!

2009. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy leszívom, aztán cseppentek v. fújok és utána rögtön megint. VAgy még egy jó ötlet, főleg, ha már az arcüregben áll és elkezd begyulladni: fel kell melegíteni egy kicsit az arcocskáját (pl. a cseresznyemagpárna erre is jó) és utána leszívni. Még egy csomó kijön belőle, pedig már azt gondolná az ember, hogy onnan ki nem szívja. Nálunk is nagyonutálják, kész rémálom az egész! De muszáj!
2009. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!