Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A megemelt ágyat hány hónapos...

A megemelt ágyat hány hónapos korban lehet vízszintbe rakni ismét?

Figyelt kérdés

5 hós a kislányom, nem sokat, de néha néha bukott. 2 lábat emeltem, nem nagyon, szótárral csak. Tápszeres, elkezdtünk hozzátáplálni, nem tudom, ez számít-e.

Kíváncsi vagyok, milyen idős korban érdemes egyáltalán megpróbálni a vízszintest.


2010. dec. 9. 15:10
 1/4 anonim válasza:

Az én lányom is bukós volt, kb. 10 hós volt, amikor visszaraktam vízszintesbe az ágyát. Akkorra már fele-fele részben evett anyatejet és szilárd ételt.

A doktornőnk azt mondta, hogy a bukás gyakran periodikusan jön elő, tehát előjön-elmúlik. Sokszor az új mozgás hozza elő: hasrafordulás, felülés, stb.

Ha azt tapasztalod, hogy alig bukik, tedd vissza szerintem nyugodtan az ágyat, de ha újra előjön a gond, akkor veheted elő megint a szótárakat. :) Nekem a büntetőjog-tankönyvek tettek igen jó szolgálatot... :D

2010. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Amiket írtál, felülés, hasra fordulás, még csak most jönnek, így még lehet, várok picit, bár már idejét sem tudom, mikor bukott utoljára... Köszi még egyszer!
2010. dec. 9. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb ennyi idő volt, mikor vízszintesbe kellett tennem. Pedig az enyém rettentően bukós volt, de mihelyt elkezdett forgolódni pillanatok alatt azt vettem észre, hogy a feje a lejtőn van, mindig fordítva aludt, így sok értelme nem volt. Ha a tied nyugodtan alszik nem kerül fordul tartsd csak addig így az ágyat amíg csak lehet. Baja nem lesz tőle!:)
2010. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nálunk is van már jó ideje, hogy éjszaka többször is vissza kell fordítani, mert 180 fokot fordult. Hát, akkor lehet, kiveszem, aztán ha bukunk, vissza teszem. Próbálkozom:)
2010. dec. 9. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!