Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád kutacsa is ilyen?...

A te babád kutacsa is ilyen? Aggódok! Vízszintbe kitapintható? ÉS függőlegesen? Megnéznéd nekem? 2 HÓNAPOS A KISLÁNYOM

Figyelt kérdés

Szóval,tegnap "fedeztem" fel,h ha a kezembe van a kislányom,picit besüpped,annyira h kitapintható egyértelműen h hol van.

Viszont ha vízszinte van,vagyis lefektetem.egyáltalán nem érzem.

EZ ÍGY NORMÁLIS???


2009. szept. 3. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
ugy tartották régen ha a kutacs beesik akkor több folyadékra van szüksége a babának !Ha már nagy mértékbe esik be ki van száradva!
2009. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem,nincs kiszáradva és eszik/iszik rendesen.

CSAK akkor van besüppedve,ha függőleges helyzetbe van.

De ha már fekszik,nem is érezni semmit!!!

2009. szept. 3. 07:38
 3/8 anonim ***** válasza:
normális
2009. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez így a normális ne aggódj!
2009. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális. Én előszőr annyira megijedtem, hogy elsirtam magam. Komolyan. Megláttam, uramisten mondom mi történt. Hivtam a védőnőt és ő nyugtatott meg, hogy ez normális és ne aggódjak. :)
2009. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én hónapokig azt hittem, hogy benyomtam a kutacsát. Sírva hívtam a védőnőt, azt mondta semmi baj, vele is előfordult ilyen. Mondtam a doktornőnek, azt mondta á semmi baj nincs, én meg nem értettem, hogy mér nem érzi, hogy benyomtam, és be van süppedve, ennyire béna,pedig bizonygattam, hogy benyomtam, nézze csak, de majdnem már hülének nézett. És akkor pár hete a barátnőm mutatta, hogy levágták a kislánya haját, megnéztem és akkor láttam, hogy az Ő kutacsa is be van süppedve, és akkor megértettem, hogy minden kutacs ilyen, és, hogy ez a normális. Nagyon megkönnyebültem, és órákig vigyorogtam, hogy akkor mégsem vagyok olyan béna!:-)
2009. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha fekve nem érzed, akkor jó, tehát jó. :)
2009. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!

Teljesen bepánikoltam.

De most megnyugtattatok:)))

2009. szept. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!