Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hete folyik a babam orra es...

1 hete folyik a babam orra es mar nagyon nagyon piros. Milyen kenocsot hasznaljak ra? 1 eves

Figyelt kérdés
Szegenykemnek orankent szivom az orrat torlom neki zsepivel de ma mar baba torlokendovel torolgettem mert annyira piros. Valakinek otlete?
2009. jan. 19. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A baba torlokendot egyaltalan ne hasznaljad, az inkabb ront a helyzeten! Inkabb ne is papir zsepivel, hanem ruhazsepivel torold meg neki az orrat. Vaselinnal kenjed be neki jo vastagon foleg ejjelre. Az egyaltalan nem csipi ki neki, napkozben is tehetsz ra. Vagy Nivea kremmel, az alapkremmel, attol sem fogja neki csipni. De nem testapolo, hanem az eredeti, kortegelyes Nivea krem.

Vagy kerjel valami jot a gyogyszertarban ra. Hol laktok, Angliaban?

2009. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM ÉRTEM AZ ELÖTTEM LEVÖ HOZZÁ SZOLOT HONNAN VETTE HOGY ANGLIÁBA LAKTOK?! ÉN A BEPANTEN KRÉMET AJÁNLANÁM,AZ ÉN KISFIAM ALLERGIÁS IDÖSZAKTOL FÜGGETLENÜL,IGY NAGYON SÜRRÜN FOLYIK AZ ORRA 2 NAP ALATT HELYRE HOZZA NEKI A BEPANTEN,EBBEN SINCS ILLAT ANYAG.
2009. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat ez aranyos! Honnan vetted hogy kulfoldi anyuka vagyok? Kulonben beletrafaltal, de Irorszagban elunk:)

Koszonom a segitsegeket!!!!

2009. jan. 20. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán onnan vette, hogy nem használsz ékezetet.

Én amúgy a neogranormont ajánlom, ha azt lehet ott kapni.

De nyugodtan kenhetsz rá popsikrémet is.

2009. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:):):)

Koszonom neked is a valaszt! Itt meg nem lattam de kiprobalom a bepantent!

2009. jan. 20. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elso vagyok, az ekezetek hianya miatt gondoltam, hogy kulfoldon elsz. En is kulfoldon vagyok, nincsenek ekezetek.

A 2. valaszolonak pedig azt uzenem, hogy ne mas valaszaval foglalkozzon legkozelebb, hanem irjon valaszt, de ne reagaljon mas valaszara. Majd azt a kerdezo megteszi, oksi?

2009. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

A 2. valaszolo biztos nem rosszindulatbol irta, ne vedd magadra:)

Megegyszer koszonom a valaszokat!

2009. jan. 24. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!