Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MILYEN POPSI KRÉMET HASZNÁLJAK...

Edus83 kérdése:

MILYEN POPSI KRÉMET HASZNÁLJAK? Gyógyszertárit vagy mást ajánlotok? És fürdetőt? Egy hós a babám, eddig gyógyszertári de picit piros a popija.

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
neogranormon. Fürdető jó amit felírnak.
2010. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14 hsó, de érzékeny a bőre, a mai napig a patikai fürdetőt használjuk, popsikenőcsből az unguentum infantum vált be, előtte sokmindent kipórbáltunk, illetve volt néhányszor, hogy nagyon csúnya lett a feneke, pirso pörsik meg felmaródás, akkor a bőrgyógyász felírt fehér cink-oxidos rázókeveréket, az midnig helyretette.
2010. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét.
2010. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szi nekünk most pici harmadik kislányunk és egyiknél sem használtam soha posikrémet :)
2010. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a sudocrem jött be popsikenőcsként. Fürdetőnek pedig a gyógyszertárit használtuk egy ideig, aztán Oriflame-es babafürdetőt (nagyon fini illata van), de most éppen Johnson&Johnson van itthon. Mondjuk hála Istennek szerencsém van, mert nagyon szép a bőre, és semmire nem érzékeny. (B)
2010. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Sudocreamot használok a popsijára egy ideje, előtte neogranormont.Mind a kettő nagyon jó.Fürdetőből a sárga jonhons't, babaolajból a gabit.Semmire nem érzékeny, gyógyszertárit soha nem használtunk.Samponból a babe koszmó ellenit, kétnaponta mossuk a haját.

A pelenkázótáskában viszont gabi popsikrém van, de az is jó mert cink-oxidos.A níveát is próbáltam már, az is nagyon jó, csak azért szeretem kevésbé, mert nagyon sűrű, így nehéz vékonyan kenni.Piros popsira jó az is , ha néha levegőzteted pelenka nélkül, bár nekünk ebből szokott baleset lenni, tegnap körbefosta a puzzleszőnyeget, mert az Apja elfelejtette alátenni a pelenkázó feltétet.

/Z/

2010. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sudocremet használjuk mi is a popsira, ha nagyon piros, amúgy semmit, fürdetőből pedig a Gabit. Van 0 hónapos babák számára is. Először ezt, aztán váltottunk a Gabi 3 hónapos kortól valóra, szerintem nagyon jó.
2010. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi sudocremet haszálunk, de bevált a neogranormon is. Fürdetéshez sárga Johnsont és neogranormon babahabfürdőt használunk. Gyógyszertári fürdetőt nagyon nem szerettük, alig vártuk, hogy elfogyjon, a végén már ki is dobtuk,
2010. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Popsira gyógyszertári kenőcs (nem szeretem az állagát, de tény, hogy nem engedi rászáradni a kakát), most fogjuk kipróbálni a Sudocremet. Fürdés szintén gyógyszertári (egy pohár víz mikróban felforral, kenőcs elkever, ezt a fürdővízbe - akkor nem lesznek "galuskák", és nem csúszik a baba sem). Eddig úgy tűnik, ezekkel nincs probléma.

Viszont popsitörlő kendőből eddig a Neogranormont használtuk, jó volt, most 3-4 napja Pamperst használunk (kaptuk valahonnan), és mintha pirosabb lenne a baba feneke, 1-2 pörsenés is megjelent (kakiban nincs változás). Szóval lehet a törlőkendő is ludas. 3 hónapos a kislányom.

C

2010. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyire érzékeny a babád bőre. Én nem kísérletezek még boltival, 2,5 hós a kisebbik lányom, mindenből gyógyszertárit használunk. A nagyobbikkal kipróbáltuk a Johnson fürdetőjét 2 hósan, pár nap múlva tiszta kiütés lett, pedig nem érzékeny a bőre. 6 hóstól váltottunk csak, akkor popsikrémnek a bepanthen vált be legjobban, fürdetőnek meg a gabi.
2010. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!