Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred egyre többször...

Miért ébred egyre többször 4és fél hós (anyatejes) fiam?

Figyelt kérdés
Már odáig eljutottunk, hogy max.1* ébredt, aztán kb 2 hete minden borult. Idáig ha 1* felébredt megevett kb 150ml.-t, most meg először 120-at, másodszor olyan 60.-at, harmadszor meg már csak olyan 30.-at, és visszaalszik. még nem jön a foga, a doki azt mondta, úgyhogy nagyon nincs ötletem. Valakinek esetleg?
2009. jan. 20. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4,5 hónapos a babám, és ő is egyre többet van fennt, már nem alszik olyan sokat, napközben max. 2-szer 45 percet (jobb esetben 3-szor) alszik. Erre gondoltál? Mert nem nagyon értem a kérdésed.
2009. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj! Azt elfelejtettem beleírni, hogy éjjel ébred fel többször. Amúgy nappal sem egy nagy alvós:-(
2009. jan. 20. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha, így már értem :). Nálunk szerencsére (kop-kop-kop) nincs ilyen gond éjszaka, csak a nappali alvás megy nehézkesen. Előző válaszadó.
2009. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az enyém is felkel éjjel töbször is!a tied azért eszik egyre kevesebbet mert nem enni kel fel,hanem cicin akar vissza aludni!az enyém is pont ijen!ez ellen nem tudsz semmit tenni!
2009. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam ez a cicis dolog nem hiszem, hogy bejátszik, mert 1 hós kora óta éjjel cumisüvegből kapja a tejcit, csak nappal szopizunk, ezért vagyok tanácstalan.
2009. jan. 20. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyanez volt! Mire rájöttünk, hogy éhes! Továbbra is szopizik, (8 hónapos), csak már elkezdtük a hozzátáplálást 6 hónaposan. Este adj neki szopi előtt Sinlac tejpépet, és attól nem lesz éhes!

2009. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és az nem baj, hogy még nem kapott a tejcin kívül mást? Kezdjem a tejpéppel?
2009. jan. 20. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!