Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eszik rendesen az anyatejes...

Eszik rendesen az anyatejes babám, mégis a kutacsa egy nap többször behorpad. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A teát és a vizet nem fogadja el. Eszik, hízik rendesen. 1 nap alatt is változik a kutacs, van mikor nem horpadt, van mikor kicsit, de nem látszik az ér lüktetése és van mikor a lüktetést is lehet látni.

Mégis szomjas lenne? Meleg sincs, hogy kellene pótolni a tejet más folyadékkal.


2008. okt. 10. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak is / 15 hetes/ van amikor be van süppedve. Kérdeztem a kórházba azt mondta a doki, hogy attól függ hogy be van-e süppedve vagy nem, hogy evés előtt vagy után van. A baj az amikor kidomborodik akkor azonnal orvos. Ilyenkor lehet, hogy kevesebb folyadékot kapott. Nézd meg, evés előtt milyen és utána nem sokra rá milyen a kutacsa.

Azért a gyerekorvost vagy a védőnőt kérdez meg.

2008. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

engem is azzal riogattak, hogy nem kap eleget inni, meg hogy ki van száradva a gyerek. Na már hogy lenne, mikor naponta 6-7x iszik 150-170 ml tápszert, meg teát stb....????? nincs semmi baja, ha be van süppedve. Nekünk van egy pár orvos ismerősünk és mind azt mondta, hogy nem gond a minimális beesés. Gond az, ha kifelé türemkedik!

nyugodj meg semmi baja nincs a babádnak.


4 hónapos kisfiú anyukája

2008. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nem izgulok.
2008. okt. 10. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:

4 hós lányomnak is sokszor nagyon mély a kutacsa. A vizet nem kéri, mióta nincs kánikula, ha cicit adok neki sem kell, ha nem éhes.

Én is kérdeztem a védőnőt, azt mondta nem gond, hogy ilyen. Megnézte, normálisnak találta. A doki is azt mondta, nem kell neki plusz folyadék.

Ne izgulj:-)

2008. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!