Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A főzeléket, ha nem fogy el...

A főzeléket, ha nem fogy el egyszerre, akkor utána hűtőben tároljátok, és másnap is azt adjátok, vagy minden nap főztök újat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Másnap még odaadtam ha annyi maradt. Ha nem akkor főztem frisset. Az elején még előfordult hogy sokat főztem v. nem izlett neki és megmaradt.


Egy idő után beáll az ember hogy mennyi egy adag.

2010. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én előre főzök és lefagyasztom.Így ha kiveszem a napi adagot és nem fogy el akkor én kidobom.De nem szokott sok maradni.Ha frissen főzök valamit ami csak 2 adag akkor másnapig a sima hűtőben tartom és másnap szintén azt eszi.
2010. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én majdnem mindig 2 napra főzök. Ma és holnap is sütőtök lesz husival. (a holnapit hűtőbe teszem)
2010. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én, ha maradt egy kevés főzelék, akkor este odaadom neki vacsora (szopizás) előtt. Ez ritkán fordul elő.

Hogy őszinte legyek, jobb szeretem frissen adni neki a kaját. Ettől függetlenül nem szoktam problémát csinálni abból, ha véletlen mégis marad másnapra is, és azt kell odaadnom...

2010. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!