Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen ütemben nő a babája?

Kinek milyen ütemben nő a babája?

Figyelt kérdés

Igazából csak azért érdekelne mert láttam nyárra egy nagyon aranyos kisrucit a lányomnak de nemtudom mekkora méretben vagyem meg.Most 4,5hónapos 7 kg és sztem olyan 70cm körül van.Múlt hónapban nőtt 5 centit.

Nyárra 74/80 vagy 86/92es lenne rá jó.Ja most sztem épp kinőttük a 68as méretet.

köszi


2009. jan. 20. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom is 4,5 hós, és kb. 7,5 kiló. Én már a nagyobb rucikban gondolkodom, de ennyire előre még nem merek vásárolni. Ha veszel is, mindenképpen a nagyobbat., mivel már lassan a 74es ruha lesz neki a jó. És a nyár még elég messze van. :)
2009. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igen én sem szoktam ennyire előre vásárolni, de ez a ruci nagyon megtetszett.

2009. jan. 20. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!