Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 5 óra hosszát nem voltam...

Ma 5 óra hosszát nem voltam itthon,4 hónapos kislányomnak akit szoptatok, hagytam itthon kifejt tejet. Semmit nem evettamig haza nem jöttem. Nem is sirt. Létezik h ne legyen éhes ennyi idő alatt? Vagy csak cumisüvegből nem akart?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem akart. Igen, akár kibírhatja ennyi ideig. Ha cicivel kínáltad volna, biztos elfogadja, de ezek szerint nem egy nagy cumis. Az én kislányom sem issza meg még az én lefejt tejemet sem, még a játszócumitól is öklendezik, bár én szeretném, ha kicsit időnként meglóghatnék, de egyelőre reménytelen, 6 hónapos. Jövő hétre pedig színházjegyünk van...:(
2010. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igy van, cicizne egész nap, de nem csak ha éhes:) a lényeg hogy nem volt semmi gond, nem sirt, ahogy hagytam ugy kaptam , pont olyan jókedvűen, és az első dolgom az volt h megetettem. nagyon evett szegénykém...:D
2010. dec. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!