Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nestle Beba H. A/A. R Pro...

A Nestle Beba H. A/A. R Pro tápszerét milyen cumisüvegből vagy miből itatjátok, hogy folyjon belőle?

Figyelt kérdés
Most váltottunk erre a tápszerre és hiába készítjük el az előírtaknak megfelelően, annyira sűrű lesz és becsomósodik, hiába kevergetjük sokáig, hogy az Avent-es cumisüvegből nem csepeg, csak az elején. Pedig már a 2 lyukúval is kipróbáltuk... Próbáltuk a Dr. Brown's féle cumisüvegből is, de ugyanez a helyzet. Mit rontunk el? Vagy mégis hígabbra kell csinálni, nem pedig a dobozon lévő előírásnak megfelelően?
2011. nov. 8. 00:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha kicsivel több vizet öntök hozzá, pl. 60 ml-hez még plusz 10 ml-t, az okoz majd a Kicsimnek valami gondot?
2011. nov. 8. 01:12
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk az Avent 3-as és a mam 2es Cumin folyik át
2011. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi még a startot használjuk,de átfolyik mindenen.a nagyobbik lányomnál prot használtunk s az is átfolyt a mamon is és az aventen is! nem lesz baj ha kicsit hígabbra csinálod én is azt teszem!:)
2011. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez direkt ilyen sűrű, mert bukós babáknak való. Ha higabbra csinálod, semmit nem használ a bukásra! Magyarul nem 2 lyukú cumi kell hozzá, hanem olyan, amin nagyobb a lyuk. Ezt a 2 lyukas megoldást nem is igazán értettem az Aventnél, szerintem hülyeség :) Nekem bukós babám volt, csomó féle cumi volt otthon, attól függően, épp mennyire sűrű tápszerrel próbálkoztunk. (Végigpróbáltuk mindet, mindet kibukta...)

Ha nem bukós a babád, akkor nem kell AR tápszer, irass valami simát, és az kijön bármelyik cumiból!

2011. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!