Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babám?

Miért sír a babám?

Figyelt kérdés
Babám 4 hónapos de még mindig hasfájós, mindent kipróbálunk már, de ideig óráig használ csak. azt hiszem kezdek beleőrülni a sok sírásba, néha úgy érzem fel kéne kötnöm magam! Nem bírom egyszerűen elviselni ha sír! Úgy érzem rossz anya vagyok, hogy nem tudok neki segíteni!
2009. jan. 20. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! Ha te feszült vagy, a pici is átveszi a feszültséget! Mi simogattuk a pocakját, vagy mint a "krumplis zsákot" a vállunkra tettük, és így cipeltük. Esetleg a karomra fektettem. Inmfakoltot használsz? Nekünk az vált be, de sokan tanácsolják a homeopátiás bogyót. DE azt sajnos én nem ismerem. Hidd el nem vagy rossz anya, csak türelmesnek kell lenni a picivel. A cumi nem nyugtatja meg? Esetleg, ha az úját szopja?

Egy 6,5 hónapos kisfiú anyukája

2009. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem vidd el orvoshoz,hasfajason kivul lehet mas oka is a sirasnak,ha nincs akkor pedig megnyugodhatsz,hogy te megtettel mindent,sok turelmet a babahoz,sajnos mast nem tudsz tenni,reelhetoleg kinovi elobb utobb,jo babazast.
2009. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért sír a baba! A picik úgy működnek, mint egy kis tükör, de nagyítóval! Ha neked gondod van, neki is lesz! Próbálj megnyugodni, te igenis jó anya vagy, ne aggódj! S ha te nem stresszelsz, azt fogod észrevenni, hogy a babád is egyre nyugodtabb lesz. Ne vádold magad, vannak sírós, hasfájós babák, nem te vagy rossz anya!
2009. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy rossz anya!

Nem tudom az espumisant próbáltad e? Nekünk ez vált be, mi is sok mindent kipróbáltunk. A gy.orvos azt mondta, hogy 5x5 cseppet adjunk, persze semmit nem használt. A védőnő ajánlotta (a betegtájékoztatóban is ez az adagolás van írva), hogy minden étkezés előtt adjak neki 25 cseppet. Na aznap este már nem ordított torka szakadtából, és én is tudtam pihenni. Próbáld ki. Kitartás! Minden jót kívánok Nektek!

2009. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbálujnk már, homeopátia, infacol, cseresznyemagzsák, espumisan...tényleg mindent. Ráadásul ketten vannak, mert ikrek...és ha mindd a kettő elkezdni azt sem tudom hova rohanjak, ebbe őrülök belel, hogy nem tudok rajtuk segíteni és azt hiszik rossz anya vagyok...
2009. jan. 20. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Hívj segítséget, költöztess valakit magadhoz pár napra és pihenj. Jobban mennek utána a dolgok hidd el. Megérzik ha feszült vagy, bár ez a kifejezés a te állapotodat már nem írja le jól.Szegénykém. Pihenj. Szerintem nagyon nagy dolog, hogy két babáról gondoskodsz. Én nem is tudom mit kezdenék. Mindenki érzi úgy ,hogy rosszul csinálja, de ha ennyire aggódsz, biztos vagyok benne, hogy mindent meg is próbálsz tenni. Ennél jobb anya nem lehetsz. Kitartás!
2009. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anya, hidd el!! Vegyél gyógyszertárban ánizs magot és édeskömnyét, pár szemet tegyél egy deci vízbe mindkettőből és azt itasd velük. Hatásos hidd el,majd meglátod hogy jön a picikből a sok puki.Ha pedig úgy érzed puffadt a pocijuk és nem jön a szél, az bántja őket, akkor vegyetek szélcsövet. Kislányunknál az elején nagyon bevált, bár nála a kakival voltak gondok, nem igazán ment, de ha bedugod a szélcsövet, csak úgy jön ki a bent ragadt puki és megkönnyebbülnek!!

Próbálj segítséget hívni és pihenj egy kicsit!!!

2009. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem beleírni, hogy az ánizsmagot és édesköményt természetesen teának kell megfőzni!
2009. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, kipróbáltuk már a szélcsövet és az édesköményt is! De a legrosszabb az ha egyszerre kezdenek sírni és nem tudom kihez rohanjak :)
2009. jan. 20. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is vidd el orvoshoz nálunk húgyúti fertőzés miatt sírt ennyire. Kérj vizeletvizsgálatot.

2009. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!