Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltöztetős kérdés.4 hós a...

Disi kérdése:

Öltöztetős kérdés.4 hós a babám van a babakocsira ráhúzható bundazsákunk és overálunk is. Melyik a praktikusabb és mit adjak alájuk most 10 fok alatt és mit amikor még hidegebb lesz?

Figyelt kérdés
A bundazsák nagyon szimpi, mert így nem kell takarót raknom alá a babakocsiba. Nyári baba ergó mióta fel kell öltözni sírás van és séta közben is.

2011. nov. 12. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Lehet én öltöztetem túl a 6 hós fiam, de van rajta egy közepes vastagságú bundazsák, a mózesban alatta egy vékonyabb pléd és rajta egy vastagabb. Ha nagyon fúj a szél, akkor rá szoktam tenni a lábzsákot.
2011. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 11 hetes, és elég sokat babakocsizunk. Van rajta rugi, a mózes aljába egy vastag pléd, és ráadok még egy közepes vastagságú plüss overált. Vastag pléddel betakarom, plusz a lábzsák. Van a hidegebb időkre egy vastag overálunk meg egy bundazsákunk is, de azt még túlzásnak gondolnám. Így is mindig jó meleg mindene, amikor hazaérünk és levetkőztetem.
2011. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most így öltöztetem, 4 hónapos kisfiamat:

-hosszú body

-vastag harisnya

-vékony kötött mellény

-vékony pamut naci (a scamp-es alsó)

-csősál+megkötős téli sapka

-nem vastag overál:

[link]


Ha süt a nap, ennyi.

Ha hűvösebb lesz, van nálam egy vékony pléd és egy vastagabb, és lábzsák (ezt még nem használtuk)



Van kettő kétrészes overálunk, két télikabink, vastagabb overáljaink (igen, egy kicsit túlzásba estem, dehát ez az első telünk:D), de eddig egyszer volt rajta az egyik vastagabb overál, az kívül orkán, hagyom a hidegebb időre...

2011. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! Azt hiszem várok még ezekkel míg igazán hideg lesz. Amit észrevettem még, hogy sötétben mindig végigsírja a sétákat, úgyhogy nem biztos hogy az a baja, hogy túlöltöztetem esetleg...
2011. nov. 14. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!