Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok hintőport a baba...

Használtok hintőport a baba ápolásához? Szükséges beszerezni azt? Félek kiszárítaná a bőrét.36 hetes pocis.

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Szia.En egyszer hasznaltam hintoport,kipirosodott tole a babam bore,gyogyszertari kenocsot hasznalunk.konnnyu szulest es foleg egeszseges babat,udv,5 hos baba anyukaja.
2009. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen otthon, nem nagy összeg megvenni, aztán legfeljebb nem használod, nem dől össze a világ. Nekem 6 hónapos a lányom, én fürdetés után használok Gabi-t, a jól megtörölgetett hónaljára, nyakhajlatára, talpacskáira teszem. Arra kell csak vigyázni, hogy ne keveredjen a popsikrémmel, mert akkor úgy viselkedik, mint a smirglipapír, kidörzsöli a bőrét. Épp ezért a popsijára csak popsikenőcsöt használok.
2009. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én pont a szárító hatása miatt nem használtam.
2009. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Ne vegyél káros ha belélegzi. Nem tanácsos használni.
2009. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a hajlatokba használom. Amugy nem. Popsiját kenőccsel kenem, a testére gabi testápolót használok. Az olajat is csak orr és fül tisztitásra. Ezt mindenki maga dönti el hogy mi a legjobb a babojának. Ki kell majd tapasztalni. Attol is függ hogy milyen lesz a bőre. Van aki semmit nem használ a testére.
2009. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kell majd a köldökcsonk ápolásához, illetve később a hurkák közé :) , de én nem vennék a helyedbe, mert kifejezetten erre fel fog írni majd nektek a gyerekorvos.
2009. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik vagyok. Szerintem is vegyél hogy legyen otthon, sose lehet tudni.
2009. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írt fel az orvos, és jól jön, mert kis tokás a babám, és ez segít, hogy a nyakánál ne fülledjen be, plusz még a hajlatokra is szoktam szórni.
2009. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Hexachloropheni fono VII parma. Valszeg a doki is ezt írja fel, de vény nélkül is kapható. Egyébként miért lélegezné be a baba? Nem 2 méterről szórod rá, nem? Ez fertőtlenít és bizony a tokás, hurkás babáknál jó dolog! Az én babám nyáron született és igencsak jól jött. De arra tényleg nagyon vigyázz, hogy ne keveredjen semmilyen kenőccsel.
2009. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Most csak ezt találtam egy perc alatt. Aki nem ért veletek egyet annak a válasza nem is hasznos , ugye?

2009. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!