Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-kor evett utoljára a fiam.11...

9-kor evett utoljára a fiam.11 kor elaludt és még alszik (13:21 van most). Normális ez? 6,5 hónapos,180-at evett 9-kor, amiből kb 40 visszajött neki.

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is 6,5 hósak vagyunk és nekem rendszerint 2-3 órát alszik délelőttönként (kint a teraszon). Ne aggódj, teljesen normális. Amúgy pedig a melegfront (ami van-jön) sztem jobban el is nyomja őket. Nekem f1kor kelt a babám és már ásítozik, dörzsöli a szemét. Ma ilyen nap lesz :) örülj neki, hogy jót alszik.
2009. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szió!

Ne aggódj, az én lányom is sokkal aluszékonyabb ma. Egyébként meg ha éhes lenne, biztos lehetsz benne, hogy felébredne!

Zita

2009. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!