Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 2 hetes babára...

Szerintetek 2 hetes babára lehet már kisnadrágot adni ha a köldökcsonk már leesett és begyógyult a köldöke?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet, de szerintem még kényelmesebb neki a rugdalózó.

23 hónapos és 7 hetes kisfiúk anyukája

2010. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, de abszolút nem praktikus. Az én fiam három hónapos koráig szinte csak bodyban és rugiban volt, az összes kisnadrág-póló feleslegesnek bizonyult.
2010. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

SZia.


Lehetni lehet.10 honapos a kislanyom, de en meg mindig jobban szertem a rugikat (foleg itthonra), mert abbam olyan babas meg :)

2010. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet,de nem igazán kényelmes neki.
2010. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem jobb, ha a dereka védettebben van még a bodytól meg a rugitól!
2010. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Úgy látom, én vagyok az egyetlen, aki adott kisnacit az ennyi idős gyerekére. Nekem jobban tetszett kisnadrágban, és nem tűnt kényelmetlennek neki... remélem tényleg nem volt az. Szóval adjál nyugodtan, nem lesz semmi baja tőle.:)
2010. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább bodyt adj rá,neki még az a kényelmes.meg neked is szerintem,nem kell a derekát huzogatni állandoan,nem?
2010. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Valóban védettebben van a dereka bodyban, de mondjuk én pont úgy gondoltam hogy hosszú ujjú body plussz kisnadrág. Vagy ez hülye ötlet?
2010. dec. 11. 19:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Én 2 hós koráig rugiba öltöztettem,viszont azóta csak éjjelre kap rugit bodyval (mai napig pedig 1 éves)

Utána én is úgy öltöztettem hogy body plussz kisnaci,vagy harisnya!De felülre azért legalább! 2 réteget adj rá,mert tudod ő "csak" fekszi egész nap!Nwm mozog hogy attól melege legyen!

2010. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem csak hogy mert védettebb hanem igazából neki is kényelmesebb ha nem szoritja a naci vagy nem vágja,szerintem ilyen kicsi babucira nem kell még nacit adni,én nem adtam de persze ha te ragaszkodsz hozzá akkor nyugodtan öltöztesd naciba mert igazából semmi baja nem lesz.
2010. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!