Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le vagyunk maradva? Kisfiam 9...

Le vagyunk maradva? Kisfiam 9 honapos, még nem mászik, és a lábacskái is még gyengék, még nem áll, ulni már szépen tud, de maga még nem tud felulni. Ti babátok mit tud ennyi idosen? Aggodnom kéne?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igaz az én babám csak 8 hónapos, de az enyém se mászik, sőt kúszni is csak ritkán és hátrafelé!

Minden baba másképpen fejlődik, ne izgulj, nincs semmiről lemaradva, ha a védőnő és a gyermekorvos nem mond semmi rosszat akkor csak egy kicsit lustika!

Az én kislányom is ilyen kicsit később fordult vissza a hasáról a hátára és minket is a drága rokonok küldtek volna mindenféle orvoshoz, meg masszíroztatásra! Elmentem a gyerekorvoshoz és a védőnőhöz megnézték azt mondták, hogy ő ilyen nem kell izgulni nincs lemaradva!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

2009. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, hadd fejlődjön a maga ütemében. Nem késik le semmiről, és nincsen miért aggódnod. A barátnőm kislánya a 10. hónapig meg se moccant (nem forgolódott, nem mászott, nem ült, nem állt), aztán utána pár hét alatt bepótolt mindent. Ma már nagy lány és nagyon okos, ügyes, semmi gondja nincsen.

Ne aggódj, a te babád is teljesen rendben van. :)

2009. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerekorvos rendszeresen látja,akkor már biztos szólt volna, ha le lenne maradva. Az én kisfiam 9,5 hónapos már kapaszkodva lépeget, de mindent korábban kezdett.
2009. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolut ne aggódj :) az unokatestvérem lánya is 10 hónapos elmúlt, mikor mászni kezdett, a fia pedig 11 hósan. A kisfiú azóta 13 hónapos és már-már jár. A lányka 3 éves és csodálatos. Az én lányom is 9 hós és ő is egyik pillanatról a másikra indult be a mászással..addig csak a fenekét emelgette. Semmi okod aggódni, ha egyébként egészséges, gyönyörű kisfiad van. A fiúk amúgy is ráérősebbek, szokták mondani. Hát Anya, türelem :)
2009. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem tudom megmondani, hogy le van-e maradva, de az én fiam 9 hónaposan nem csak felült, de fel is állt ahol meg tudott kapaszkodni! Nincs elhízva véletlenül a picid, mert ez lehet oka ennek a dolognak. Most 11 hónaposak vagyunk és már egyedül megy a törpém!

Sok sikert!

2009. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!