Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babám jobb füle nem...

Újszülött babám jobb füle nem reagált a hallásvizsgálatra, aggódnom kell?

Figyelt kérdés
6 hetesen kell kontrollra vinnem, volt már valaki így, jobb eredmény született?
2011. okt. 29. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én aggódnék, ha kell, ha nem. De biztos nem ez a normális. Én elvinném máshová is megnézetni.
2011. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

hát miért nem ott az orvostól kérdezted meg?

mikor nekünk a korházba csipö UH-t csináltak, akkor nem volt még teljesen a helyén én megkérdeztem rögtön mit jelent ez, és mit kell tenni.

2011. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bogyo110 ***** válasza:
Nálunk egyik füle se reagált a korházban a vizsgálaton megmonták hogy vigyem vissza kéthét mulva én meg inkább elvittem egy privát rendelőbe rá két napra és tökéletesen reagált azóta még voltunk kétszer biztos a mi biztos most 9 hónapos és 100%volt a jobb bakl oldalon is!Nekem azt monta a doki hogy sok minden miatt nem lehet jó a viszgálat eredménye pl magzatviz ,nátha megfázás
2011. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem azt mondták lehet magzatmáz maradt a fülében, csak kiváncsi voltam járt-e más is így...
2011. okt. 29. 10:56
 5/10 Bogyo110 ***** válasza:
magzatmáz igen azt akartam én is irni nem a magzatvizet bocsi
2011. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták a kórházban amikor megszületett,hogy a bal fülére nem hall!Aztán vittem kontrollra és megállapították,hogy tökéletesen hall mindkét fülijére!Igen lehet a magzatmáz a hibás vagy csak nem oda koncentrált a baba a vizsgálatkor(az enyém pl aludt amikor csinálták neki,ahol szültem)
2011. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Nem kell aggódnod.Az én lányomnak a bal füle nem reagál a készülékre.Visszavittük 6 hetesen,akkor sem,aztán hetente szinte,sosem tudták megmérni,mert nem aludt,ha aludt felébredt ,sirt stb...Szóval kinlódás volt.Megkérdeztema dokinéninket,mit csináljak,azt mondta hagyjam a fenébe,majd mikor már nagyobb lesz és megérti hogy mozdulatlanul kell maradni,mig vizsgálják vissza viszem ha akarom.Igy nem vittem azóta sem vissza,de tökéletesen hall,nem hinném hogy baj van a fülével.
2011. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én babám füle sem reagált a kórházban, mikor megszületett. Halálra aggódtam magam. Aztán elküldtek a Heim Pálba,felhívtam őket, ott mondták, hogy még nagyon kicsi a vizsgálathoz 4 hónaposan kellett mennünk, semmi baja nincs, nem is volt. Magzatmáz valószínű. Felesleges aggódni. Próbálkozzál, hogy hangokra reagál e, bár tudom, még nagyon pici.
2011. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Te babádnak csak a jobb füle nem reagált,az én -mindhárom-gyerekemnél egyik füle sem reagált újszülött korában.Semmit nem jelent.Azóta a legnagyobb már egyetemista(tökéletes hallással)a középső óvódás(a hallása tökéletes,ám a korának megfelelően szelektív)a pici 20 hónapos,az Ő hallása is szelektív(és mindemellett hibátlan).Ne aggódj,semmi gond nincs!
2014. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekunk is igy volt,4 honapos koraig nem tudtak megnezni,mert vagy sirt,vagy cuppogott,akkor azt mondtak vigyem vissza majd 3-4 evesen,mikor mar tud figyelni.Mist neztek a 4 eves statuszon semmi baja.
2014. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!