Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek aggódnom kéne...

Szerintetek aggódnom kéne vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Lányom 3 hónapos és este 9 -10 körül eszik,és legközelebb csak5 -6 óra között kel fel és kér enni.Ritkán előfordul,hogy 4 órakkor kel fel.Egyébként voltunk orvosnál 2 hete, azt mondta szépen fejlődik 3 hónapos lesz 1 hét múlva és a születési súlyát már addigra szerintem meg is fogja duplázni.Sajnos mérlegem nincs orvoshoz meg ritkán kell menni,ha csak nincs valami gond.Legközelebb majd csak októberben megyünk orvoshoz.Szerintetek ébresszem fel éjjel vagy hagyjam,mivel fejlődik rendesen?
2011. szept. 6. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy felébreszd. Örülj neki, hogy alszik éjjel. Ha éhes lenne, felébredne. nem olyan pici már, hogy ébreszteni kelljen.
2011. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rendesen fejlődik,felesleges felkelteni éjjel.Hagyd aludni,így hamarabb le tudod majd szoktatni az éjszakai ébredésekről.Ne aggódj,ha éhes úgyis felkelt.Szépen fejlődik.Van olyan kisbaba,aki szinte rögtön át alussza az éjszakákat.
2011. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hagyd aludni, ha éhes lesz, fel fog ébredni rá! A lányom 1 hónaposan aludta át az éjszakát, soha nem keltettem fel enni, ma már elmúlt 3 éves, teljesen jó testalkatú és jó alvó is. A fiam meg csak 4 hónaposan aludta át, pedig mindent ugyanúgy csináltunk nála is.
2011. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

:OOOOO 3 hónapos a babád, nem 3 napos! miért akarnád felkelteni?

inkább járj örömtáncot, hogy azon kevesek közé tartozol akik aludhatnak éjjel :DDD

2011. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nem ébresztem akkor,csak gondoltam megkérdezem,hogy esetleg más is van -e így.De akkor ennek örülök,mondjuk anyum is mondta,hogy szerinte hagyjam,ha éhes úgy is felébred,hagyjam csak aludni.
2011. szept. 6. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ébreszd! A mi kislányunk ma 3 hónapos. Már a kórházban is aludt 4-5 órát egyben. Hazaérkezéstől kezdve hagytam aludni. Kb ugyanúgy alszik, ahogy a Tietek, csak annyi, hogy Ő már fél8-8 felé elalszik, de ébredni, ugyanígy szokott. :) Eszembe nincs rászoktatni, hogy éjjelente is felkeljen.
2011. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
77%-os vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy kb még két hét és a súlyát megduplázza. Tehát nem is éhezik. :)))
2011. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
így van ahogy írták: nem aggódni kell, hanem örülni: szépen gyarapszik és jól alszik :)
2011. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!