Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak hasmenésre? 2éves...

Mit adjak hasmenésre? 2éves kisfiamnak megy a hasa tiszta folyós mintha víz lenne az állaga sos

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

normaflore

főtt burgonya...ha nagyon durva akkor adj neki hasfogót!

és itasd cukros vízzel...mmint ne az legyen, hogy full cukros, de tegyél bele egy picit, nehogy kiszáradjon...a sima víz nem elég

2010. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a normaflor és a smecta por a legjobb rá.Ha egyik sincs itthon akkor holnap vidd orvoshoz.Lehet hogy valami baktérium okozta.A diéta az segít kicsit krumpli,banán,de nem minden esetben jó ha visszatartjuk a székletet van amikor ki kell hogy ürüljön a szervezetből a baci.Igyon rengeteg az a lényeg.
2010. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én orvoshoz vinném legelőször.

Gyógyszertárban adnak neked SMECTA-t (mi ezt kaptuk amikor szalmonallás volt a kicsi) az orvos meg tud felírni valami folyadékot, ami szintén hasmenésre való.

Hány is? Folyadékot pótold, mert kiszáradhat. Mi nem úsztuk meg a kórházat és az infúziót és még én lettem lebva, amiért nem vittem el időben a gyereket orvoshoz. Aztán a doktornő nem győzött bocsánatot kérni, amikor meglátta vasárnap este az ügyeleten kapott ambulánslapokat: péntek délutántól vasárnap estig hatszor voltunk az ügyeleten ugynannál az ügyeletes orvosnál...

2010. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel volt csak hasmenése de nagyon brutál volt hányni nem hányt még eddig. Enni nem nagyon eszik de ez nekem nem feltünő mert eddig sem nagyon evett. A folyadékot meg nesteát adok neki meg még anyatejes.
2010. dec. 12. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!