Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel óta alig észrevehetően,...

Reggel óta alig észrevehetően, de köhög a kislányom. Csütörtökön kapta a 15 hónapos oltást és Prevenált is. Ettől van? Tapasztalat, javaslat?

Figyelt kérdés
Holnapig felhívom a dokit, ha még mindig. 2 óta alszik, de mostanában 4 előtt nem szoktuk tudni letenni. Másnapra a kis lába bepirosodott, ahova az egyik szurit kapta, de az már lement.
2010. dec. 12. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom szuri nélkül is köhög.7,5hós.Mi reggel megyünk be 8-10között.Akkor rendel.
2010. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:( Gyógyulást a picinek.

Azért kérdem, mert olvastam a tünetek közt náthát. Tegnapig sehova nem vittük és nem volt igazán hol elkapni. Nem gondolom, hogy tegnap kapta be, előtte megvizsgálták és jól volt. Gyanús h a szuri a ludas.

2010. dec. 12. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

ősszel a védőnőnk felsorolta a 15 hós oltás lehetséges mellékhatásait,ami közt ott volt hogy megfázásos tüneteket produkálhat a kicsi.

Biztos ami biztos,vidd dokihoz a kicsit!

Jobbulást!

2010. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az oltástól van.Lehet elkapott valamit.Annyi a beteg gyerkőc.Inkább vidd el a dokihoz.Jobbulást a kicsi lánynak.
2010. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom is csütörtökön kapta mind a két oltást.

A védőnő mondta a tünetek között a köhögést. Reggel vagy 2x ő is köhögött, de azóta nem.

Inkább nézze meg doki, az a biztos.

2010. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál (kihívás volt bejutni). Azt mondta, nem gondolja, hogy az oltás, mert a tünet a szokásosnál korábban jött. Mára nagyon beteg, alszik. Antibiotikumot kellett kapjon, rettegek a többi tünettől, amit a kis legyengült szervezete fog produkálni :(
2010. dec. 14. 11:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Már én is beteg vagyok... ő épp csak javult. Nem tudom mire számítsak... :(
2010. dec. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!