Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hos a babám, ügyesen áll,...

10 hos a babám, ügyesen áll, mászik, ül. Eddig 6 foga van. Nagyon aktiv nappal. Éjszaka nagyon sűrűn ébred van, hogy másfél oránként, ha átviszem magunkhoz ott 7-ig alszik. Ki kell Őt vennem az ágyból, mert csak ugy alszik vissza, Javaslat?

Figyelt kérdés
Nem akarom Őt orákig sirni hagyni, sokan ezt javasolják.
2011. jún. 28. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem hagyod sírni,akkor soha nem fog egyedül aludni az ágyában.
2011. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyd sírni semmiképp!

Menj be, de ne szólj hozzá, csak fektesd le és gyere ki. Lehet, hogy eleinte ezt egy csomószor meg kell csinálnod, de utána jó lesz - elvileg...

Nekünk ez jött be.

2011. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd sírni hagyni??Ne szólj hozzá???Könyörgöm 10 hónapos.Azt sem tudja mi történik körülötte!!!!!!!!!Két gyerekes anyaként mondom, a modern nevelés néhol hibádzik!Egyszerűen hiányzik neki a közelséged.Kell neki a megerősítés hogy éjjel, mikor sötét van, és mások a zajok mint nappal mikor mindig anya közelében van, akkor is van anya aki megvédi ha véletlen felriad. Képzeld magad a helyébe!!.Vidd át az ágyát hozzátok, és akkor hallja hogy ott vagy, és nyugodtan fog aludni.Ráér még önállóvá válni!!Míg baba anyára van szüksége és nem síri csendre, és sötétre!
2011. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy alszik, hogy odaveszed magadhoz, akkor miért nem csinálod azt??

Az én fiam 8 hónapos,kb 4 hós kora óta nem szopizik éjjel, de van hogy felébred.Egy ideig átvettem,úgy tudott jól aludni, aztán nem kelt fel, aludt.Most 1-2 napja a foga miatt eléggé szenved, az elmúlt éjjel kb negyed órát simogattam(4-5 között valamikor), nem nyugodott meg, fogtam, magam mellé vettem, negyed8ig aludtunk.

Én is szerettem szüleim mellett aludni, minden gyerek szeret.Én nem kínoznám magam, simán oda venném magunkhoz és aludnék7ig:)

Hidd el, oka van hogy felkel, ha ez elmúlik, akkor az ágyában fogja végigaludni az éjszakát.

2011. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinte mintha a saját helyzetünket írtad volna le! Én éjjel átmegyek hozzá és bizony bárki mondjon akármit is, én ott alszok vele reggelig, ha több kettőnél, és csak úgy alszik vissza. Ha nagyobb lesz, majd alszik egyedül, de így legalább csönd van, és mindenki alszik a családban.
2011. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: 8-9 -ig is alszunk így reggel!
2011. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10 és fél hósak a fiaim, ugyanezt csinálják. Az egyiknek elég ha leteszem az ágyunkra, alszik is. Lehet reggelig, azt még nem próbáltam, nem igazán kivitelezhető. Mert ugye ott a másik, akinek nem mindig elég ez, szopi is kell. Sokszor kelünk, inkább alig alszunk. :-(

Én sem akarom őket síratni, van melletük egy kislányom is, márcsak miatta sem.

2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!