Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknek milyen szánkót...

Ikreknek milyen szánkót ajánlanátok? 21 hónaposak, úgy szeretném, hogy kinyújtanák a lábukat, és 2 háttámla lenne hozzá. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 21 hónapos ikreim vannak. :)) Választ sajnos nem tudok, de kíváncsian várom az ötleteket, javaslatokat, mi is szeretnénk szánkót, lehetőleg olyat, ami egyben van, nem két külön egyszemélyeset.
2010. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem "csak" 1 lányom van :) de tegnap akartunk támlás szánkót venni,és persze sehol nem volt! :(

Így az obiban találtunk támlát, aztán a régió nagykerben vettünk 1 szánkót is!

Szóval szerintem így ti is meg tudnátok oldani,csak nektek 2 karfát kellene venni,meg hosszabb szánkót!


Szerintem most az obikban lehet kapni, mi Egerben vettük!ÉS sok volt még!

2010. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam ilyet sem boltban, sem neten:(

Nemtudnátok készíttetni? Egy jó hosszút, amire csináltok két támlát?

2010. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Régióban asszem 9 ezer ft a 125 centis szánkó (szerintem ennél nagyobb nincs bolti forgalomban).Vesztek hozzá két karfát (ezek ilyen univerzális karfák,a szánkó bármely részére fel lehet rakni) talán 2 ezer forin darabja..Egyiket feltesziktek a végére,hagysz annyi helyet,hogy mindketten kényelmesen elférjenek és kettőjük közé felteszitek a másik karfát.Remélem érted,miről próbálok beszélni:)
2010. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pont u.ezt akartam írni mint az utolsó.A Régióban vettünk 125-ös szánkót és arra még külön karfát.Szerintem sincs ennél nagyobb szánkó és a megoldást én is abban látom,hogy 2 karfát kellene venni ehhez a méretű szánkóhoz.
2010. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a 125 centis jó lenne és tegyétek a két végére a karfákat.A lábuk egymáshoz érhetne és akkor közös nagy zskot rájuk húzol, tuti nem fáznak:)
2010. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, 125 cm-es szánkóra veszünk 2 karfát. Apa barkácsol majd 1 kicsit :)
2010. dec. 13. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Még barkácsolni sem kell.Van a karfához is kampószerűség meg csavar,fúrni sem kell,csak beakasztod az oldalába,csavartok egyet-kettőt és kész is.:)
2010. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia.Nekemis ikreim vannak és nemrég vettünk nekik szánkót.A szánkó 125cm-es és külön két karfát.Apa már megis csinálta.És az egész 9ezer forint volt.
2010. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló! Hol vettétek a szánkót és a hozzá való dolgokat, hogy ilyen olcsón megoldottátok?
2010. dec. 14. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!