Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állatok iránti őrület meddig...

Állatok iránti őrület meddig tartott a te gyerekednél?

Figyelt kérdés

A kisfiam imád bizonyos állatokat(kakas,liba,cica).A kakas a sláger,csak azt keresi a könyvekben,tvben,utcán,telefonomban.Naponta kb 100-szor kiejti a száján hogy kakas.Vajon meddig tart ez az imádat. Jövőre veszek neki esküszöm egyet élőben ha még szereti. Tegnap kapott plüssben ami kukorékol is,de fél tőle! Hát én ezt nemértem,az élőt meg kergeti,kukorékol neki,olyan kis édes:)

15 hónapos


2010. dec. 12. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves, de Neki a kutya a mindene. Azt még nem mondja tisztán, hogy anya, de azt tisztán és világosan, hogy KUTYA! Persze ő is egy nap 100-szor! Nem tudom,hogy meddig tart,de nagyon édes!
2010. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lanyom 10 eves es meg mindig tart nala az allatok szeretete. Remelem igy is marad! :)
2010. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az enyém különösen a kutyákat imádja és a macskákat, most van 3 plüsskutya, 6 apró műanyag kutya meg egy lila plüssmacska, azok állandóan vándorolnak a lakásban, ha eszünk, azok is jönnek enni, ha alszunk, azok is alszanak stb.és megy ezerrel a vaúúúúú -nyaúúúúzás. :) de minden egyéb állatot szeret. én nagyon remélem, hogy nem fogja kinőni, én is szeretem az állatokat.

2 éves lesz nemsoká a kislányom

2010. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nevettük a párommal hogy még jó hogy nem a ló tetszik neki,mert az egy kicsit drágább lenne élőben:) A nagyobb állatok nemtetszenek neki,pedig anyósomnál van disznó és birka is,kakast nézni meg mindíg elkell menni máshová! Pl van a szomszéd néniéknél is,oda már úgy ront be mintha haza menne,már néha szégyenlem magam. Az úton is ha meghallja hogy kukorékol valahol mindjárt nekiesik a kapunak és menne be akárhol vagyunk:)

2010. dec. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!