Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok olyan "baba"...

Mondanátok olyan "baba" könyvet amiben állatok vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a 9 hónapos kislányomnak mutogathatnám benne, hogy melyik milyen állat. Szereti az állat hangokat és meg is szeretném Neki mutatni, hogy melyik milyen. Köszönöm a válaszokat
2011. okt. 21. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A letöbb leporelló ilyen.
2011. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leporellókban a Cicák, kutyák, kiscsibék pl. vagy a Hol vannak a kiskutyák?

Az Első szavaim sorozatban is találsz jókat, és a Lépésről lépésre sorozatban is. Ezeket nagyon szerette, és a mai napig szívesen nézegeti a fiam. (2 éves már.)

2011. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én a coop-ban szoktam venni gyerekkönyvet, 399,-Ft, és van leporello, mesés könyv, andersen, most vettem 4 db szivacskönyvet...szóval szerintem érdemes elmenni érte egy ilyen coopba, ahol van állvány is. A 100,-Ft-osokban is szoktak lenni állványok, ahol vannak nagyon jó olcsó mesekönyvek 499,-Ft-ért, úgyhogy nagyon nagy a választék olcsó könyvből is, amiben aranyos állatkák vannak, csak ki kell fogni, vagy valakitől "hasznos" tanácsot kell kapni. Én ott veszem a kisfiamnak halomra a könyveket!


Én szeretem az Apróságok képeskönyvét is, ajándékba kapta a fiam, 1699,-Ft az alexandrában, és az nagyon szép könyv, sok minden van benne, és nagyalakú, ami azért is jó, mert segíti a gyerkőc térlátását.


Ami még aranyos, és szeretjük, az egy-két mondókás leporello, pl. a "megy a gőzös", vagy a "hős cincér", és van egy külön állatos is, de azt még régen vettem, és azóta sem láttam a coopban, annak kimondottan a "mit mondanak az állatok" a címe, de nagyon jó az "a part alatt" is például. Huh, így este több nem jut eszembe, remélem hasznos tanácsot tudtam adni neked! :-)

Jó éjszakát neked és a picidnek!

2011. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alexandra Kiadó: Lépésről lépésre sorozat Az állatok 12-18 hónapos korig, Az állatok 18-24 hónapos korig, A tanya 12-18 hónapos korig, A tanya 18-24 hónapos korig.


Nálunk ezek nagyon bejöttek. 14 hónapos lányomnak 1 hónapja megvettem a 100 fotó az állatokról (szintén Alexandra), de az nagyobb méretű könyv és sok állat van egy oldalon, inkább 2 éves kortól ajánlják.


A lépésről lépésre sorozatot az Aldiban is szokták árulni. 700-800 Ft körül van az ára. Brendonban is lehet kapni.

2011. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy ilyen sok könyvet írtatok nekem, nagyon köszönöm Nektek!
2011. okt. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!