Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan leporelló/mesekönyv,...

Olyan leporelló/mesekönyv, amiben nem állatok vannak?

Figyelt kérdés

14 hónapos kisfiam nagyon szereti a könyveket, szívesen hallgat mesét.

Állatos könyvünk már nagyon sok van, olyasmit keresek, amiben pl. zöldségek, gyümölcsök, testrészek, házt. eszközök stb. van.

Tudnátok hasonlókat ajánlani, ha lehet azt is mondjátok meg, hol kaphatóak?!


Köszönöm!


2011. febr. 2. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk megvan leporelloban az A part alatt c. versike, nagyon-nagyon sok állatkával, szerintem azt keresd a boltban, abban van róka, varjú, cica, boci, minden :-)
2011. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, én a coop-ban vettem az akciós könyvállványon, 399,-Ft volt. - azóta vagy 10 ilyet vettem, mert nagyon olcsó de nagyon szépek is.
2011. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, amiben autók vannak, azt könyvesboltban vettük. De van téli, hóemberes is, azt nem tudom hol vették, mert kaptuk.
2011. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves első, a kérdés lényege, hogy NEM állatos könyvet keresek, mert abból sok van......

Azért megnézem a coop-ot, hátha van másfajta is.

2011. febr. 2. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha leporellóra gondolsz: Nekünk megvan Weöres Sándor: Kocsi és vonat című, és Csukás István: Budapesti séta. Az elsőt egy helyi könyvesboltban vettük, a másikat egy pesti rokon hozta ajándékba, de a bookline-heten mindkettőre ráakadhatsz. Az áruk is baráti szerintem.

Itt szétnézhetsz, hátha találsz nektek valót.

[link]

Gyakran vásároltunk a Lidl-ben is keménylapos könyvet, igazán jók, színvonalasok azok is. Ezek igazán változatosak, a Tiritarka képeskönyvem sorozat az egyik legjobb. Ezt viszont másutt még nem láttam.

2011. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!