Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél a kislányodnak új...

Vennél a kislányodnak új babakocsit azért, mert a fiú tesójától kék színű babakocsit "örökölt"?

Figyelt kérdés
A babakocsi egyébként kifogástalan állapotú.
2010. dec. 13. 05:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Vennék inkább lányos színű zsákot bele vagy nyáron varrnék ülésbetétet. Az még praktikus is, mert mosható, nem kell a babakocsit súrolni állandóan.

2010. dec. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. egy lányos takaró bőven elég jelzés a nemére. megjegyzem így is lesz olyan, aki fiúnak nézi...a lányom talpig rózsaszínben úszott, amikor megkérdezték, hogy fiú? szóval nem a babakocsi teszi a babát:-))))
2010. dec. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is vettem, kislányom van de az egyik babakocsink kék a másik zöld, sőt az overálja is kék. Örököltük, nem veszek csak azért máikat mert fiús, adok hozzá rózsaszín sapkát és sálat, egyből látják is hogy kislány!
2010. dec. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mennyire szerettem a babakocsit. Ha nem nagyon, akkor eladnám és az árából vennék egy használt de jó állapotú rózsaszínt.
2010. dec. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem vennék, főleg ha jó babakocsi, és szereted.

Nehéz olyat találni, ami tényleg megfelel az igényeknek.

Amikor én vettem a babakocsit már tudtam, hogy Lányom lesz, mégis mélykocsinak sárgát választottam, sportkocsinak zöldet.

Egyébként meg osztom az egyik válaszoló véleményét.

Tiszta rózsaszínben a gyerek, csak a zokniján volt kékes figura, fülbevaló a fülében, erre azt mondják: de szép kisfiú. Szóval szerintem másodlagos a babakocsi színe.

2010. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én igen, de csak azért mert mi nagyon rég vágytunk egy kislányra és mindenünk rózsaszínben úszott :))) Aztán persze meguntuk ezt, de jó volt eleinte :)

Úgyhogy igen mi lecseréltük a kék babakocsit.

És csatlakoznék mert a lányomat rózsaszín babakocsiban fehér overálban és rózsaszín sapkában sálban is SIMÁN nézték fiúnak...Mondjuk a kis pofijáról annyira talán nem lehet megmondani h fiú vagy lány, dehát azért gondolhatták volna h nem teszem rózsaszín cuccok közé a fiamat...

2010. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk az első kocsija a lányomnak piros volt! De fél évesen újat kapott, és én kéket választottam,szép világoskék!De nálunk sok sötét cucca van,mert szerintem télen is, meg egy mászni járni tudó babánál praktikusabb a NEM rózsaszín!De a sapi és a sál a kiscipő az mindig lányos!ÉS a takaró a kocsiban!

2010. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék másikat.A kislányok is hordhatnak kéket nem?
2010. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok-sok választ!
2010. dec. 14. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!