Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor raktátok át a babátokat...

Mikor raktátok át a babátokat a rácsos kságyból más ágyba? És milyenbe? És miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen tettük át rendes egyszemélyes gyerekágyba mert útban volt a kis tesó .
2010. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

14hónapos múlt,mikor átkerült a szobájában lévő "szoptatós" heverőre.Már ismerte az ágyat,azon szoktam altatni...nálam az volt a "miért" mert 19hónapos korár érkezett a kis testvére,és kellett a hely.Meg amúgy sem szerette a kiságyat(kisebb méretű volt),nem volt neki komfortos.A lényeg az volt,hogy tudjon biztonságosan lemászni az ágyról.

Az ágy maga egy egyszemélyes heverő,nem magas,azt hiszem max 38-40cm.

2010. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most 14.5 hónapos és 1 hónapja alszik nagyágyon, akkor tanult meg le és felmászni, ezért döntöttem így, hogy próbáljuk meg. Sokkal nyugodtabban alszik, mint a kiságyban és nem esett le egyszer sem.
2010. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én lányom 18 hónapos, és ő is a "szoptatós" kanapéra akar átszokni meglátásom szerint, délben mindig ott alszik újabban, és éjszaka is átkérezkedik, én ugyanis ott alszom. Azon filózok, hogy érdemes lenne-e megpróbálni éjszakára ott hagyni, és nekem visszaköltözni a hálószobába. Még nem esett le ő sem, nem magas az ágy.
2010. dec. 13. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsőszülöttet 15 hónaposan, mert jött a tesó és kellett neki a kiságy. Változtatható hosszú (100-140-180 cm) ágyat vettünk neki.

A második babát 13 hónaposan, mert izgalmas lett a tesó nagyobb ágyából átmászni/átesni a kicsibe, majd ordítani, hogy vegyem ki. Ifjúsági heverőre gyártottunk leesésgátlót.

2010. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19- 20 hós korában kapott egy nagy fiús ágyat, mert rá 3 hónapra született öcsi..:) Nagyon örült a nagy ágynak, első estétől kezdve ott aludt. Még adtuk alá loval, hogy milyen klasz ágya van, és sem apának sem anyának nincs ilyen remek ágya, de még a nagybátyaiak sem! Teljesen oda volt magától. Kapott leesés védőt, amik kb 2 hétig használtunk. Utána már nem kellett, megszokta. De amúgy is nagyon alacsony az az ágy, ha le is gurulna sem volna belőle gond.
2010. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20hónaposan kapott leesés gátlós ágyat.A mi ágyunkhoz huztuk,így a kis résen nem esik le.Nagyon szereti.
2010. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!