Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből mi következik?! (lent)

Ebből mi következik?! (lent)

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos 1 hetes, és a napokban olyat csinál hogy hason fekve a fejét belenyomja az ágyba és löki magát előre, a kiszemelt játékig. Próbál négykézláb állni de persze nem megy az még neki :) Ez most mi? És mi a következő lépés mozgásfejlődésben? Nem korai ez egy kicsit?
2010. dec. 13. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Korai?

Mert ha az, akkor visszanyomod az ágyba vagy mi? Egyébként nem korai.

Valószínűleg lassacskán elkezd majd kúszni, majd a mászás következik.

2010. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem korai.

Kisfiam 5 hónaposan kezdett el kúszni, ő a két kezét rakta előre, majd a lábával picit kotort hátul, de tulajdonképpen csak két kézzel haladt előre, húzta magát. És szabályosan mászni csak 8 hónaposan kezdett el, addig a kettőt ötvözve közlekedett, nem volt váltott kéz-láb mozgása.

Próbáld meg esetleg, hogy leteszed a szőnyegre, vagy habtapira a földre, ott ügyesebben rájönnek az ilyen mozgásokra, mint az ágyban.

2010. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben kipróbálom habtapi pont karácsonyi ajándék lesz neki...


Bár én mindig féltem, hogy lenn a földön megfázik, nem hideg az neki? Vagy így a habtapival jó lesz? Eddig játszószőnyege volt azt mindig az ágyra tettem fel.

2010. dec. 13. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ááááh, a habtapi nagyon meleg ám! Nem fog felfázni! :) De majd úgyis észreveszed, ráteszed a tenyered, rendesen meleg érzete van. :)
2010. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A habtapi valóban meleg, vagyis hát jó szigetelő. Nekünk is van, és egyértelmű különbség van a habtapi és mellette a padló hőmérséklete között.
2010. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én fiam 3 honaposan csinálta igy.4 honaposan négykézlább hintázott,5 és fél honaposan mászott.most 6 és fél honapos és tanulja a felállást a kiságyban huzza magát fel. :)
2010. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól van a lényeg az hogy felejtsem el lassan hogy egy helyben meg fog maradni mint eddig :D
2010. dec. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!