Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt a lányt, akit a szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a lányt, akit a szülei nagyon fognak (16 lesz), nem nagyon engedik bulizni, le kell feküdnie 11kor,18 évesnél idősebb barátja nem lehet (mi lez ebből? Folytatás következik? ).

Figyelt kérdés
...minden hétvégén házimunkát kell végeznie, nem nagyon kap szeretetet, csak kritikát, kioktatást, „mindenki a családért, a családért mindenki” elven működik a nevelés, a hangulat otthon, néha még verést is kap, ha „rossz” volt, néha ellenőrizgetik, ha nem megy át a rostán a fiúja, akár még fel is jelentik, betegesen próbálják mutatni a külvilág felé a „jó család” képét, közben meg apa-anya egy agresszív, zsaroló alkat… akik azt hiszik, erőszakkal, tiltással elérnek bármit is… szóval, egy ilyen lánynál mennyi az esély, hogy egy hazudós, képmutató kisk*rva lesz?
2010. dec. 20. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sok. A lány inkább csendes és visszahúzódó lesz, semmiképp sem hazudós és képmutató.
2010. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ha lélekben vadóc?
2010. dec. 20. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Édes kevés a vadóc-ság

Kiverik azt is belőle. Keress normál lazább nevelésű csajt.

Minek kell olyan akivel mindig csak gond lesz?

Belegondoltál abba h nálad alszik vmikor? Hol van még az. 5év múlva esetleg. Addig névről alig fogjátok ismerni 1mást.


Nem fogsz 1ről a 2re haladni vele. De ahogy gondolod.

18/F

2010. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak amíg rákényszerül.
2010. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hiába vadóc lélekben, ha egyszerűen örökké el van nyomva és kvázi terrorban él. A legerősebb jellem is visszafogott lesz.
2010. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Visszafogott lesz, de szerintem ahogy majd kiszakad ebből a környezetből, kicsit előjöhet az igazi énje, a vadócság is.
2010. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy ordas nagy qurva lesz, vagy egy sérült, visszahúzódó csajszi.
2010. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

engem is elnyomtak otthon ennyi idősen...és valóban, visszafogott lettem, de összevissza hazudoztam nekik, azt érték el... meg h titokban szöktem ki a barátomhoz éjjel. Az a véleményem, hogyha vki vmit nagyon akar, akk lehet terror, ő azt v.hogy akkoris kieszközli magának, ha kell, hát hazugsággal.

Mostmár 20 éves vok, és szabadabban jövök-megyek. A csaáldom kikötötte, h hozzánk nem hívhatok semmit, de én magam mehetek. hát ez is vmi. Talán ő is így lesz később.

Ha tényleg vad, mint én, akkor összejöttök, és belemegy a titkolózásba, és mer kockáztatni.

2010. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
Sajnállak. De nyugi, ettől nem leszel rossz ember. Egyszer vége lesz és akkor minden megjavul. Addig is, kitartás :)
2010. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége hogy ha már tényleg felnőtt, többet fog szóraozni járni. pl. egy 20-22 évesnek már nem mondják h feküdjön le 10 órakkor és nem mehet hétvégente sehová. De az is lehetséges (fóleg ha testileg is bántalmazzák ) hogy visszahúzódik "befordul"
2011. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!