Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik így? Jön az...

Miért eszik így? Jön az etetés idő, egyre éhesebb. Adom neki a tápszert, sír, majd eszik vagy 2-3 kortyot. Megint sír, megint eszik 1 kicsit. És ez megy. Biztos hogy éhes mert mindig úgy bekapja a cumit.

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy addigra már túl éhes és zavarja, hogy nem jön olyan gyorsan a tápszer mint ahogyan szeretné? Vagy éppen túl sok jön és fáj ahogyan nyeli vagy a pociját terheli meg. Vagy sok levegőt nyel.
2010. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet csomós a tápszer? Ha nem akkor vegyél nagyobb lyukú cumit az üvegre. Tapasztalatból írom nálunk a baba csak felét szokta megenni nagy nyűg árán. Mi MAM üveget használtunk tejes cumival nem volt jó így a Mam ultiventre váltottunk első alkalommal kiszippantotta. Hidd el ez a megoldás . Már másnál is bevált!!!
2010. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet a hasa fáj?
2010. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nwem jó a hőmérséklete a tápszernek? Az én lányom akkor csinálta ezt, amikor túl meleg volt. Pedig ugyanolyannak éreztem, mint korábban.
2010. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig 2es cumija volt, próbáltuk 3assal is, de ugyan olyan. Viszont nem mindig eszik így. És csak nagyon picit szoktam melegíteni mert nem szereti langyosan vagy melegen.
2010. dec. 13. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
szia.azt szeretném megkérdezni hogy találtál e valamilyen magyaráztot erre az evésre, mert az én 3 honaposom is detto ugyanezt csinálja. koszi
2011. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!