Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos a kislányom.2...

5 és fél hónapos a kislányom.2 hónapos korától a Milupa AR tápszert kapja. Ez a tápszer eddig bevált, de 2hete nagyon sokat bukik, akár órákkal az etetés után is.1 hónapja kiegészítésként adok neki gyümölcsöt. Mi lehet az oka, hogy ennyit bukik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is ezt a tápszert eszi. És ő is megint nagyon sokat bukik mióta mást is kap. Pedig nem volt ilyen gondja amióta ezt a tápszert ette. Én sem értem a dolgot. A védőnőnk azzal magyarázta,hogy ez azért van mert mostmár sokkal többet mozog. De ez engem valahogy nem nyugtat meg. :(

Ja az én fiam 6,5 hós.

2009. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is tápszeres, de kb. három hónapos kora óta nem bukik.Most lesz hat hónapos.
2009. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!