Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor együtt díszítetek...

Karácsonykor együtt díszítetek fát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy 1,5-2 éves kisgyereketekkel együtt díszítetek majd vagy míg alszik akkor? Kislányom ennyi idős és vacillálok, hogy mi legyen.
2010. dec. 13. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne együtt! Ha sikerül amíg alszik..., ha nem mi játékosan letakartuk a fejét és kimentettük a lakásból apával sétálni mentek. Az idén moziba mennek.
2010. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel együtt is vesszük meg. Így együtt feldíszítjük. Biztos élvezni fogja. 22 hónapos. De az ajándékot a jézuska hozza. Na meg nem mindég alszik már délután.
2010. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálunk meglepi lesz a fa nekik (27 hós és 10 hós), egy darabig még így csináljuk aztán majd később biztosan jó móka lesz az együtt díszítés is. De most még hadd legyen nekik varázslat... :-)
2010. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is az felé, hajlok, hogy meglepi legyen. Igazából szerintem kislányom még inkább szétszedné a fát:)(17hónapos)

Azért még kíváncsi vagyok véleményekre és köszi az eddigi válaszokat!

2010. dec. 13. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, kislányom 19 hónapos szerintem együtt díszítjük mert még úgyse tudja hogy miről van szó, aztán jövőre lesz meglepetés, akkor már úgyis várja jobban érti mi is a karácsony-karácsonyfa:) jaj én már úgy várom imádom a kis arcát nézni amikor valaminek örül:)
2010. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 13 hónapos. Nálunk akkor lesz fadíszítés, amíg alszik, vagy ha nem úgy jön ki a lépés a nagy sürgés-forgás közben, akkor majd elviszik addig a nagyszülei.
2010. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meglepi lesz a 22 hónapos kisfiamnak.Este miután elaludt,akkor fogjuk felállítani és feldíszíteni Apával...vagy reggel elmennek a Mamival sétálni és akkor díszítjük Apával.
2010. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2010. dec. 13. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi nem díszítjük együtt, mert akkor feljogosítva érezné magát arra, hogy utána is le-fel pakolja a díszeket. Egyszer megengedtem, hogy kivegye a krémet a fiókból, azóta állandóan benne turkálna.

23 hónapos ördögfióka.

2010. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!